• Головна
  • Основні характеристики та правила вибору комп'ютерного крісла
Новини компаній
10:20, 19 листопада 2019 р.

Основні характеристики та правила вибору комп'ютерного крісла

Новини компаній

При виборі робочого крісла, яке буде використовуватися постійно, слід звернути увагу на те, до якої категорії воно належить — офісної або комп'ютерної. Варто відзначити, що це різні речі, і крісло, що є комп'ютерним, має кілька важливих відмінностей. Розглянемо найважливіші моменти.

Основні характеристики та правила вибору комп'ютерного крісла, фото-1

Характеристики комп'ютерного крісла

В першу чергу варто відзначити, що категорії "офісне" і "комп'ютерне" не означають конкретне місце застосування. Вони свідчать про те, які вимоги висуваються до крісла. Офісні предмети меблів не призначені для використання протягом всього дня. Працівник офісу нерідко перебуває в русі, а значить на своєму робочому місці не затримується в середньому довше, ніж на 3-4 годин поспіль.

Комп'ютерне крісло призначене для тих, хто постійно знаходиться в сидячому положенні більше 5 годин. До таких фахівців можна віднести програмістів, системних адміністраторів, веб-дизайнерів і так далі. Це означає, що людина проводить дуже багато часу на одному місці, будучи прив'язаною до комп'ютера.

Комп'ютерне крісло можна порівняти з ортопедичним матрацом, що підтримує кістково-м'язову систему людини в порядку. Відповідно, у такого виробу є кілька важливих характеристик:

  1. Підлокітники повинні бути регульованими. 3\4D вироби дозволяють налаштовувати висоту, кут нахилу вправо-вліво і назад-вперед. У професійного крісла є така функція.

  2. Механізм гойдання спинки. У стандартних офісних крісел він досить рухливий, але для комп'ютерних виробів існує своя жорсткість, яка не допускає занадто високе навантаження на м'язи спини при русі.

  3. Висота спинки і підголівника. Крім того, що спинка крісла повинна враховувати анатомічні особливості людського тіла, вона повинна регулюватися по висоті. У більшості професійних крісел є підголовник, у якого теж є свій механізм.

  4. Загальна висота регулює рівень сидіння, тобто всього крісла. Повинна бути можливість робити це в досить широкому діапазоні, так як зменшити або збільшити висоту може знадобитися не тільки через зрост людини, але і рівня стільниці.

  5. Оббивка для комп'ютерних крісел, на яких людина буде проводити дуже багато часу, виготовляється з зносостійких матеріалів з хорошим поглинанням вологи. Крім цього, вони повинні володіти хорошими теплопроводинмі властивостями. У такому випадку шкіра не підходить.

Основні характеристики та правила вибору комп'ютерного крісла, фото-2

Поради щодо вибору

При виборі крісла для роботи, не варто економити. Оскільки якісний виріб повністю виправдовує свою вартість, покупка дешевого аналога може призвести до проблем зі здоров'ям. Комп'ютерне крісло повинно обов'язково надавати підтримку спині, тобто відповідати суворим вимогам до якості кожного компоненту. Ознайомитися з повним асортиментом крісел можна за посиланням: https://amf.com.ua/harkov/kresla/.

Головна помилка при виборі — відмова від практичності на користь естетики. Робоче місце повинно бути комфортним, а не красивим. Якщо купити м'яке крісло зі шкіряною оббивкою, яке не відповідає рекомендаціям для сидячого типу роботи, можуть виникнути серйозні проблеми зі здоров'ям.

При виборі найкраще звертати увагу на виробників, які виготовляють "професійні" вироби, що мають свою специфіку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...