• Головна
  • Два рівненські навчальні заклади збираються надавати своїм студентам практичні навички у великих компаніях
15:00, 18 листопада 2019 р.
Надійне джерело

Два рівненські навчальні заклади збираються надавати своїм студентам практичні навички у великих компаніях

Два рівненські навчальні заклади збираються надавати своїм студентам практичні навички у великих компаніях

У найближчі чотири роки Національний університет водного господарства та природокористування, а також Мирогощанський аграрний коледж планують утілити в життя експеримент з дуальною освітою, про це повідомляють у пресслужбі Рівненської ОДА.

Як відомо, дуальна освіта є важливим елементои реформи професійної освіти, коли учень одержує теоретичні знання у профоствітньому закладі, а решту — на власному досвіді.

Наприклад, студент НУВГП, котрий вивчає «галузеве машинобудування», зможе спробувати реалізувати теоретичні знання на практиці у великих компаніях, таких як ПАТ «Рівнеазот», ТзОВ «Т-Стиль» або в ПП «Компанія Автоленд завод».

Слід зазначити, що університет прийматимеучасть у пілотному проекті за десятьма  спеціальностями, серед яких – «Фінанси, банківська справа», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Галузеве машинобудування»,«Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Гірництво», «Будівництво та цивільна інженерія», «Геодезія та землеустрій», «Агрономія», «Автомобільний транспорт», «Транспортні технології».

Мирогощанський аграрний коледж також реалізуватиме проект від МОН. За 4 напрямками: «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Агрономія», «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва», «Агроінженерія».

Важливо згадати, що серед учасникамів експерименту - роботодавці різних напрямів, зокрема, банки, промислові, харчові та аграрні підприємства.

Аби кожна зі сторін — заклад, учень, роботодавець могли розвивати дуальне навчання на зрозумілих усім засадах, МОН розробило типовий договір про здобуття професійної освіти за дуальною формою навчання.

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com/rivne0362ua/

Наш VIBER: +380638943964

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #Рівне #новини Рівного #новини Рівненщини #дуальна #освіта
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

live comments feed...