• Головна
  • Очищення установок центрального опалення в багатоквартирних будинках
Реклама
10:53, 9 листопада 2019 р.

Очищення установок центрального опалення в багатоквартирних будинках

Реклама
Картинки по запросу Очищення установок центрального опалення в багатоквартирних будинках

Картинки по запросу Очищення установок центрального опалення в багатоквартирних будинках

Встановлення центрального опалення для того, щоб воно працювало ефективно та безвідмовно, потребує модернізації час від часу - очищення та захист інгібітором від утворення іржі та накопичення осаду. Таке лікування не тільки дозволить уникнути таких проблем, як: провітрювання установок, перекриття стояків або труб або перегрівання радіаторів, але також дозволить заощадити гроші. Як пропонують спеціалісти на сайті https://aquamax.com.ua/aquamax-promax-20бустер aquamax promax 20 іншими словами систему центрального опалення необхідно очистити перед установкою нового котла або перед заміною радіаторів.

Камінь, шлам та іржа - найбільші вороги установки. У більшості багатоквартирних будинків чи житлових будинків хімічна чистка є обов'язковою. Це пов’язано з якістю води та, на жаль, сучасними реаліями - псевдозбереженням, які вже на етапі збирання та подальшої експлуатації установки призводять до сильного забруднення, що призводить до втрати ефективності на 30% і більше. Часто це пов’язано з помилками проектування, відсутністю спеціалізованих фільтрів і осадів, а головне - використанням неочищеної води (тобто без наявності інгібіторів корозії).

Хімічне очищення установок

Хімічне очищення установок дозволяє розблокувати існуючі установки та відновити їх максимальну ефективність. Весь процес - залежно від розміру будівлі, а отже, установки, виду використовуваного препарату та обраного способу очищення, триває від двох до трьох днів (за допомогою очисного насоса) до декількох десятків днів (очищення під час роботи системи) ). Після очищення необхідно захистити установку інгібітором корозії, оскільки процес іржавіння та «заростання» установки повториться. Слід пам’ятати, що під назвою інгібітора корозії прийнято описувати не тільки антикорозійний, а й антиосадний та антибактеріальний препарат із забрудненням.

Якщо у нас є своя команда, ми повинні вирішити, коли ми можемо очистити установку - під час опалення або поза ним (весняні місяці). Якщо ми будемо очищати установку поза опалювальним сезоном, у нас повинен бути очисний насос. І звичайно з однією будівлею, скажімо, з 50 квартирами, таке інвестування може бути невигідним. Але коли квартир є кілька або більше квартир, скажімо, від 100 вгору - вартість придбання насоса окупиться. Але що слід пам’ятати, це той факт, що такий насос також може очистити установку побутової гарячої води. Це правильно для блоку з 50 квартир, коли потрібно очистити як центральне опалення, так і побутові гарячі води. Придбання насоса матиме фінансове обгрунтування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...