У Рівному батьки просять у керівників міста частково оплачувати перебування дітей у приватних дитячих садочках

У Рівному батьки просять у керівників міста частково оплачувати перебування дітей у приватних дитячих садочках, Дарія Горбатюк

Рівненські батьки дітей дошкільного віку просять у керівництва міста розробити та винести на розгляд депутатів міської ради «Програми надання фінансової підтримки закладам дошкільної освіти м. Рівного приватної форми власності на 2020- 2024 рр.», що передбачає надання фінансової підтримки та створення навчальних місць дітям дошкільного віку у приватних садочках міста.

Оскільки, законодавством України громадянам держави гарантовано право на освіту. У Рівному, наразі ситуація з наявністю навчальних місць у дитячих садках є досить напруженою, оскільки комунальні дошкільні заклади не можуть задовольнити потребу рівненських батьків, та розмістити усіх наявних дітей у свої стінах, тому нерідко, сім'ям доводиться шукати альтернативні варіанти, та користуватись послугами приватних дитячих садочків, сплачуючи щомісячну вартість перебування дитини у сумі від 500 до 7 тисяч гривень на місяць.

Електронна петиція з проханням розміщена на офіційному сайті Рівненської міської Ради, рівнянкою Петрик-Щокова Ірина Петрівна, 23 жовтня. 

У Рівному батьки просять у керівників міста частково оплачувати перебування дітей у приватних дитячих садочках, фото-1

Тема можливості державного фінансування приватних дитячих садочків набула активного обговорення у групі соціальній мережі facebook Вилка Мікс Рівне, де пост обговорення розмістила Оксана Гавриш.

Коментатори посту, що розділились на дві групи, зауважують, що у разі підтримки даного прохання місцевими депутатами, гроші що виділятимуться на розвиток приватних дитячих садочків  це наші з вами податки, які мали б йти на будівництво нових комунальних закладів дитячої дошкільної освіти.

Читайте нас в телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці:https://www.facebook.com/rivne0362ua/

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі