Реклама
11:50, 4 листопада 2019 р.

Вибираємо котел на пеллетах

Реклама
Картинки по запросу Вибираємо котел на пеллетах

Картинки по запросу Вибираємо котел на пеллетах

Солом'яні або деревні пелети представляють собою чисте, натуральне і поновлюване паливо з високою енергетичною цінністю, отримане в процесі гранулювання тирси.

Технологія спалювання пелет була ініційована Сполученими Штатами, де пелети використовувалися для опалення протягом 20 років. В кінці 1980-х вони досягли Скандинавських країн, звідки поширилися в інші європейські країни. У нашій країні котли на соломі використовуються протягом 5 років, і з року в рік стає дедалі більше прихильників цього виду палива.

Гранули мають форму пресованих роликів діаметром від 6 мм до 8 мм і довжиною від 1 до декількох сантиметрів. Готовий продукт упаковується в залежності від призначення в мішки з 16 кг, 25 кг і біг-беги, що полегшує транспортування, зберігання і розподіл. У разі високого попиту ви також можете придбати сипучі пелети, використовуючи спеціальний танкер, який потім засинаєте в бункер, встановлений поруч з котлом.

Котли на пеллетах

Котли сучасні та економні, вони гарантують максимальну зручність використання, їх можна запрограмувати заздалегідь і запускати автоматично, без необхідності залучати власника. Якщо ви визначитеся з моделями, оснащеними водяною сорочкою, ви зможете обігріти весь будинок і забезпечите себе гарячою водою влітку і взимку. Більш того, вони ергономічні, набагато зручніше в установці і використанні, ніж традиційні печі, і відповідають всім необхідним нормам викидів.

Звідки взялася популярність гранул?

Складно знайти більш комфортне паливо. Пелети, також відомі як деревні гранули, є зручним брикетом для використання. Його отримують в процесі пресування тирси як природного і поновлюваного палива, що характеризується високою енергетичною цінністю. Пелетні печі не вимагають ретельного догляду - вам не потрібно відкривати скло, додавати паливні матеріали. Завдяки цьому ви також уникаєте проблеми викиду диму з каміна або забруднення приміщень. Піч на пелетах має вбудований резервуар, який може підтримувати запас протягом одного-трьох днів, в залежності від частоти використання.

Більш того, печі на пеллетах мають готовий механізм для подачі паливного матеріалу, контролю запалювання і згоряння, і все контролюється електронним способом. Це, в свою чергу, означає, що для їх запуску все, що вам потрібно, - це дистанційне керування, яке дозволяє вам керувати механізмом без необхідності кожного разу наближатися до печі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...