• Головна
  • У Рівному 309 ліфтів потребують модернізації та капітального ремонту
16:04, 9 січня 2013 р.

У Рівному 309 ліфтів потребують модернізації та капітального ремонту

Органами прокуратури Рівненщини проведено перевірки додержання в області вимог законодавства у сфері охорони праці та безпечної експлуатації ліфтів. За її результатами виявлено суттєві порушення в діяльності органів місцевого самоврядування.

Повідомляє начальник відділу захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Рівненської області Андрій Боровик.

Зокрема, перевіркою встановлено, що на території м.Рівне потребують модернізації та капітального ремонту 309 ліфтів. Водночас, посадовими особами управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Рівненської міської ради не ініціюється питання перед Рівненською міською радою щодо виділення коштів для покращання технічного стану ліфтів міста.

Посадові особи Квасилівської селищної ради, порушивши вимоги Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", не виконали приписи органів державного контролю та не вжили заходів до безпечної експлуатації 8 ліфтів, термін служби яких становить більше 25 років, та які потребують капітального ремонту.

Таким чином, органи місцевого самоврядування не виконують вимоги нормативно-правових актів з охорони праці, що регулюють порядок експлуатації об’єктів підвищеної небезпеки. А  такий стан, у свою чергу, створює загрозу для життя та здоров’я людей. 

З огляду на це, Рівненському міському голові та голові Квасилівської селищної ради прокурорами внесені подання з вимогою усунути вказані порушення законодавства, причини та умови, що їм сприяли. Документи прокурорського реагування перебувають на розгляді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...