Реклама
09:51, 22 жовтня 2019 р.
Як доглядати за садом навесні і влітку
Реклама
Картинки по запросу Як доглядати за садом навесні і влітку
Врожайність садових дерев у значній мірі залежить від того, наскільки ретельно садівник доглядає рослини. Догляд за плодовими деревами має бути своєчасним та правильно організованим. Треба знати, які процедури треба обов'язково проводити у різні пори року.
У нелегкій справі вирощування фруктів завжди готові допомогти досвідчені експерти спільноти під назвою Аптека садовода. Завдяки їм ви дізнаєтеся, що саме і коли треба робити у саду. Знайдуть корисні поради на цьому сайті також ті, хто зацікавлені у збільшенні врожаю на городі. Тут можна придбати сучасні препарати, які захистять культури від шкідників, хвороб та бур'янів.
Що робити навесні
Розпочинати догляд за плодовими деревами навесні треба з обрізки. У першу чергу слід видалити ті пагони, що зазнали ушкоджень під час морозів. Для дерева це зайвий тягар: плодоносити вони не будуть, а соки можуть забрати. Цю процедуру слід проводити поки дерева ще не прокинулися після зими – поки не розпочався сокорух. Температура під час обрізання не повинна бути меншою, ніж 8 градусів нижче нуля.
Якщо дерева під час зими були ушкоджені гризунами, треба їх лікувати. Для цього необхідно:
·Зачистити місце, що було ушкоджено;
·Продезінфікувати за допомогою залізного купоросу;
·Обробити садовим варом.
Коли дерева почнуть прокидатися, треба буде провести комплекс процедур:
·Побілити дерева. За допомогою цього можна захистити сад від сонячних опіків та знищити комах, що зимували у корі;
·Активувати вегетаційні процеси шляхом додавання добрив на основі азоту;
·Обприскування. Ця процедура є обов'язковою для плодових дерев до і після цвітіння. Її мета – профілактика захворювань та боротьба із різноманітними шкідниками.
Літні процедури
Влітку треба ретельно стежити за станом саду. Постійно перевіряти, чи не з'явилися там шкідники та хвороби, чи достатньо деревам рідини та мінеральних речовин.
Правильний догляд плодових дерев у літні місяці включає:
·Своєчасний полив;
·Підживлення рослин задля їх насичення мікроелементами;
·Боротьба з комахами за допомогою інсектицидів та перевірених роками народних засобів.
Під час формування плодів можна відстежити, чи правильно була проведена обрізка. Якщо все було зроблено як треба, плоди на дереві будуть в оптимальній кількості. Якщо врожай буде раннім, слід провести після його збирання прибирання кругах біля стовбурів. Коло рослин не має бути сміття та гнилі, інакше дерева почнуть атакувати хвороби.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
11:32, 28 січня 2022 р.
233
15:49, 4 листопада
21
11:13, 4 листопада
live comments feed...