• Головна
  • Використання протипожежної муфти
Реклама
10:43, 19 жовтня 2019 р.

Використання протипожежної муфти

Реклама
Картинки по запросу Використання протипожежної муфти

Картинки по запросу Використання протипожежної муфти

Мало хто замислювався, що таке протипожежні муфти на каналізацію. Тоді розглянемо як відбувається установка муфт на стояках, а також норми, принцип роботи та характеристики даного пристрою. Інформацію про муфти протипожежні можна дізнатися на https://www.promat.ua/uk-ua/blog/news/mufta-protipozhezhna.

Використання пластикових каналізаційних труб дозволяє знизити загальну вагу системи. З'являється можливість значно прискорити процес складання або ремонту трубопроводів. Однак, виникає небезпека іншого роду - пластик не здатний витримувати високі температури, що створює проблеми при виникненні пожежі. Для зменшення небезпеки використовують протипожежні муфти на каналізацію, що відсікають проходи труб крізь перекриття або стіни. Прості і надійні пристосування дозволяють локалізувати вогнище загоряння для успішної організації гасіння пожежі. Розглянемо ці елементи уважніше.

Що таке протипожежна муфта

В епоху чавунних каналізаційних трубопроводів вважалося, що поширення диму або вогню крізь проходи системи через перекриття не становить серйозної небезпеки. Чавун здатний витримувати високі температури, а сам прохід щільно герметизували цементним розчином. Це дозволяло надійно відсікти приміщення і знижувало ризик проникнення диму і вогню до допустимого значення.

Повсюдне використання каналізації, зібраної з труб ПВХ, створило необхідність використовувати протипожежні манжети для каналізації. Це обумовлено специфікою пластикових трубопроводів. Вони починають деформуватися при нагріванні від 180 °, що створює серйозну небезпеку. Труба стікає вниз, вигорає, звільняючи отвір в стіні або перекриття. У нього починає надходити дим, може перекинутися відкритий вогонь.

Крім цього, відкривається порожнину каналізаційних трубопроводів. Вони представляють собою порожню систему, всередині якої знаходяться горючі гази. Якщо не забезпечити відсічення, вони спалахнуть, що створює небезпеку для цілого району міської забудови.

До установки протипожежна муфта для каналізації являє собою дві половинки, якими охоплюють трубу і фіксують положення замком. Існують різні типи фіксаторів, від простих засувок до більш складних вузлів з пружинним регулюванням зусилля обхвату.

Протипожежні муфти на каналізацію встановлюються за допомогою кріплення до стіни

Протипожежна муфта на каналізацію, принцип роботи якої побудований на самостійної реакції, встановлюється на стояк або горизонтальну частину системи. Можливий монтаж тільки з однієї або з обох сторін труби.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...