• Головна
  • Bosch Car Service «Козак-Авто»: переваги мультибрендового сервісу
Новини компаній
11:50, 21 жовтня 2019 р.

Bosch Car Service «Козак-Авто»: переваги мультибрендового сервісу

Новини компаній

Рівненська станція технічного обслуговування «Козак-Авто» розташована у місті Лісопіль — вул. Хутірська, 10. Сервіс відкритий для своїх клієнтів шість днів на тиждень, з єдиним вихідним у неділю.

Конкурентні переваги СТО «Козак-Авто»

Станція технічного обслуговування є великою навіть у масштабі СТО сертифікованої мережі.

Одночасно в автосервісі на обслуговуванні чи ремонті може знаходитись до двох десятків транспортних засобів. Основні напрями діяльності майстерні — діагностика, регламентне обслуговування та ремонт легкої комерційної техніки, пасажирського великого транспорту, переважно мікроавтобусів та бусів.

Підйомники великої вантажопідйомності, спеціалізоване діагностичне обладнання та специфічні зйомники — усі ці складові сприяють оперативному та якісному обслуговуванню габаритного транспорту на «БОШ Автосервiс». Залежно від побажання клієнтів, розрахуватись за виконані операції можна як готівкою, так і безготівково. Більше подробиць стосовно особливостей роботи техсервісу на відео.

Персонал автотехцентру — справжня гордість

Увесь персонал станції — майстри-приймальники, електрики, діагности, механіки — регулярно навчаються онлайн- та офлайн-обслуговуванню. Навчання відбувається за допомогою професійно розроблених дистанційних програм, а також на базі кількох навчальних центрів, що створені при технічних вищих навчальних закладах у Львові, Одесі, Дніпрі. Головний навчальний центр розташований у Києві.

З метою мотивації персоналу та розуміння середнього рівня майстерності працівників у столичному центрі щорічно проводяться конкурси на визначення кращого спеціаліста СТО. Перший етап фахівці проходять за комп’ютерами, виконуючи завдання у вигляді тестів, а другий — всі разом на базі навчального автосервісу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#СТО #Козак-Авто #БОШ Автосервiс #Bosch Car Service
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...