• Головна
  • У Здолбунівській райраді стверджують, що головного лікаря ЦРЛ не звільняли
10:37, 17 жовтня 2019 р.
Надійне джерело

У Здолбунівській райраді стверджують, що головного лікаря ЦРЛ не звільняли

У Здолбунівській райраді стверджують, що головного лікаря ЦРЛ не звільняли

Здолбунівська ЦРЛ. Фото з мережі інтернет

Головного лікаря не звільнено, у нього закінчується термін дії контракту. Про це повідомили на офіційній сторінці Здолбунівської районної ради у фейсбуку. Учора Владислав Сухляк повідомив, що його звільняють з посади через політичний мотив. Натомість у райраді заперечують слова головного лікаря.

Владислав Сухляк. Фото з його сторінки у фейсбуку

Надалі подаємо текст без змін.

«Беручи до уваги інформацію, яку розмістив на своїй офіційній сторінці у мережі фейсбук Владислав Сухляк з приводу звільнення з посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Здолбунівська центральна районна лікарня», Здолбунівська районна рада вважає за необхідне надати роз’яснення.

Пан Владислав призначений на посаду головного лікаря за контрактом. У своїй діяльності КНП «Здолбунівська центральна районна лікарня» керується СТАТУТОМ. У відповідності до зазначеного Статуту, керівництво лікарнею здійснює головний лікар, який призначається на посаду і звільняється з неї за рішенням Здолбунівської районної ради відповідно до порядку, визначеного законодавством України. Строк найму, права, обов’язки і відповідальність головного лікаря, умови його матеріального забезпечення, інші умови найму визначаються КОНТРАКТОМ.

Відповідно до Трудового кодексу України, особливою формою трудового договору є контракт, в якому передбачено строк його дії, права, обов’язки і відповідальність сторін. Особливістю контракту, яка відрізняє його від звичайного трудового договору є те, що він має СТРОКОВИЙ ХАРАКТЕР. У даному випадку термін дії контракту Владислава Олеговича завершується 26 жовтня 2019 року.

Законом України від 06 квітня 2017 року № 2002-VIII встановлено, що керівники державних та комунальних закладів охорони здоров’я призначаються на посаду уповноваженим виконавчим органом на конкурсній основі шляхом укладання з ними контракту на термін від 3 до 5 років.

Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантної посади прописаний у Постанові Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1094. Цією ж Постановою визначено, що орган управління, з дня виникнення вакантної посади до призначення керівника закладу за результатами конкурсу, покладає виконання обов’язків головного лікаря на особу з числа штатних працівників цього закладу.

Тож Сухляк Владислав Олегович має цілковите право взяти участь у конкурсному відборі на заміщення вакантної посади головного лікаря КНП «Здолбунівська центральна районна лікарня» НА РІВНИХ УМОВАХ з усіма іншими кандидатами.»

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Здолбунів #Владислав Сухляк #Здолбунівська ЦРЛ #звільнення #Здолбунівська райрада #новини #новини Рівного #новини #Рівненщини #Рівненщина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...