• Головна
  • На Рівненщині збираються зупинити експлуатацію мостових кранів на одному з провідних підприємств
10:35, 27 вересня 2019 р.

На Рівненщині збираються зупинити експлуатацію мостових кранів на одному з провідних підприємств

На Рівненщині збираються зупинити експлуатацію мостових кранів на одному з провідних підприємств

На цьому тижні на Рівненщині провели планову перевірку в одному з найбільших скловиробних підприємств ПрАТ “Вераллія Україна”, повідомляють у пресслужбі Управління держпраці на Рівненщині.

Інспектори з’ясували, що на виробництві працює понад 600 осіб, 70% з яких працюють в шкідливих умовах. Вони перевірили 11 виробничих об’єктів і, попри чітку політику іноземного власника безпеки праці, виявили 124 порушення. Саме про необхідність усунення цих порушень обговорювали на нараді разом з начальником Управління Держпраці Юрія Наконечного.

Також в процесі перевірки, інспектори виявили низку технічних та організаційних недоліків.

Члени комісії з перевірки знань працівників з питань охорони праці не пройшли належного навчання та перевірку знань з питань охорони праці;

Замовник будівництва до початку виконання монтажних робіт та технічного переоснащення на території підприємства не забезпечив складання планів з охорони праці на об’єктах:

1. «Капітальний ремонт (влаштування покрівлі) цеху №3 по виробництву скляної тари ємкістю 0,25-1,0 л (літ.1А1)

2. «Заміна скло формуючої машини фірми GPS вагою 40 т на склоформуючу машину VDF вагою 25 т, в т.ч. демонтаж, транспортування і монтаж на лінії №23 в цеху №2 ПрАТ «Консюмерс-Скло-Зоря»

3. «Заміна одиниць та вузлів технологічного устаткування лінії 2.3 існуючого цеху №2 ПрАТ «Консюмерс-Скло-Зоря» з урахуванням вимог державних будівельних норм ДБН А.3.2-2-2009 „Система стандартів безпеки праці. Охорона праці і промислова безпека у будівництві”, що є порушенням вимог розділу ІІ, п.2 НПАОП 45.2-7.03-17 “Мінімальні вимоги з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках”; Відсутнє видиме заземлення приміщення для зарядки електронавантажувачів, що є порушенням вимог п.1.1.7 НПАОП 40.1-1.21-98. “Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів”;

Роботодавець не одержав дозволи на експлуатацію: електричного устаткування електричних станцій та мереж понад 1000 В, а саме: повітряна лінія 110 кВ “ПС110/10 «Зоря» – ПС110/10 «Склозавод»”; експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки; обладнання та захисні системи, призначені для експлуатації (застосування) в потенційно вибухонебезпечному середовищі; не проведено ідентифікацію потенційно небезпечного об’єкту резервуарів дизельного пального №1, 2 за формою ОПН-1 (додаток) і не подано в Управління Держпраці; роботодавець не забезпечив самостійне проведення зовнішнього та внутрішнього оглядів повітрязбірників.

У зв’язку з порушеннями, які створюють загрозу для здоров’я працівників, керівництву заводу запропоновали заборонити експлуатацію КНС (каналізаційно-насосна станція) та мостових кранів, що керуються з підлоги.

Читайте нас в телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #Рівне #новини Рівненщини #підприємство #Вераллія #порушення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...