• Головна
  • Суд зобов'язав здолбунівського вчителя, який тягнув учня за вухо до дошки, ходити на засідання (ФОТО)
19:33, 25 вересня 2019 р.
Надійне джерело

Суд зобов'язав здолбунівського вчителя, який тягнув учня за вухо до дошки, ходити на засідання (ФОТО)

Суд зобов'язав здолбунівського вчителя, який тягнув учня за вухо до дошки, ходити на засідання (ФОТО)

Фото UA:Рівне

Відтепер вчитель іноземної мови ЗОШ №5 Роман Прилуцький, який наразі відстоює власну честь та гідність у суді, буде ходити на засідання. До цього його зобов'язав суд через клопотання захисників Іванни Ходорчук, Світлани Ніколіної та третьої сторони - Здолбунівської ЗОШ №5. До слова, Роман Прилуцький ще жодного разу не відвідав судові засідання. Хоча позивач – він.

Ще у листопаді минулого року Роман Прилуцький подав позов до Здолбунівського районного суду на маму учня школи Івана Огородника Іванну Ходорчук, редакційну колегію сайту Здолбунів.ком та Світлану Ніколіну через те, що вони поширили інформацію, що учитель після привітання Івана "Слава Україні!" на уроці взяв його за вухо та відвів до дошки. І там той простояв деякий час. За зазіхання, на думку вчителя, на його честь та гідність, відповідачі повинні заплатити 132 тисячі гривень.

Суд зобов'язав здолбунівського вчителя, який тягнув учня за вухо до дошки, ходити на засідання (ФОТО)  , фото-1

Попри те, що суд триває близько року, лише учора відбулося підготовче засідання. Раніше його повести не могли через відсутність однієї або іншої сторони справи. Цього разу на засідання не прийшла Іванна Ходорчук. Але оскільки була присутня її захисниця Світлана Ярема, засідання все ж вирішили провести.

Суд зобов'язав здолбунівського вчителя, який тягнув учня за вухо до дошки, ходити на засідання (ФОТО)  , фото-2

Цього разу заслуховували клопотання захисника Романа Прилуцького Олега Бернацького. Зокрема, він просив суду витребувати, хто є власником сайту Здолбунів.ком, аби визначити відповідача. Проте клопотання відхилили, адже відповідач вже і так зазначений у позові – Світлана Ніколіна, яка власної причетності до сайту не заперечує. Хотів Олег Бернацький і провести огляд сайту на предмет публікацій про Романа Прилуцького та зокрема тієї, яка послугувала причиною позову до редакційної колегії сайту та пані Світлани. І попри те, що ніхто і не заперечує факту поширення публікації, все ж сайт оглянуть. Щоправда, довго всі учасники справи намагалися зрозуміти, що означає «оглянути», адже нема перешкод у тому, щоб зайти на сайт і зробити скріншот публікацій. Проте адвокат настояв на тому, що хоче публікацію на сайті представити і як цифровий доказ. Також Олег Бернацький клопотав про допит свідків. У переліку були і працівники школи, і батьки дітей, які давали покази. Проте суд задовольнив клопотання лише частково, оскільки батьки дітей у цій справі свідчити не можуть. Клопотав Олег Бернацький і про витребування оригіналів певних документів. Та з’ясувалося, що ці ж документи вже є у матеріалах справи за позовом до школи. Тож і це клопотання не задовольнили.

Суд зобов'язав здолбунівського вчителя, який тягнув учня за вухо до дошки, ходити на засідання (ФОТО)  , фото-3

Після цього відбувся розгляд зустрічного позову Іванни Ходорчук до Романа Прилуцького. Її захисниця Світлана Ярема клопотала про долучення до матеріалів справи табеля Івана Огородника, адже учень після інциденту почав гірше вчитися. Попри те, що адвокат Прилуцького був проти, документи суд дозволив долучити як доказ. У подальшому будуть клопотати про долучення і медичних довідок про здоров’я учня.

Суд зобов'язав здолбунівського вчителя, який тягнув учня за вухо до дошки, ходити на засідання (ФОТО)  , фото-4

Також захисники відповідачів Віталій Ярмольчук, Світлана Ярема та Леся  к'Мокрицька підтримали клопотанння про зобов’язання Романа Прилуцького ходити на засідання суду, адже справа стосується саме його честі та гідності. І суд клопотання задовольнив. Тож нині чекатимемо, що учитель, який прагне довести, що з ним вчинили неправильно, прийде на засідання власною персоною. Наступне засідання за цією справою відбудеться 17 жовтня на 14.00.

Також цього дня відбувся суд за позовом вчителя до Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5. Роман Прилуцький прагне, аби з нього зняли догану, яку йому вручили після інциденту. Спеціальна комісія довела, що був факт порушення прав дитини та внутрішніх правил школи. До слова, на уроці крім дітей та вчителя більше нікого не було. Тож очевидцями є тільки учні. Саме на основі свідчень дітей і зробили відповідні висновки члени комісії. Вони ж і свідчили того дня у суді.

Суд зобов'язав здолбунівського вчителя, який тягнув учня за вухо до дошки, ходити на засідання (ФОТО)  , фото-5

Цікаво, що адвокати Прилуцького у цій справі працювали вже у тандемі. Брати Олег та Павло Бернацькі по черзі задавали питання більше про роботу комісії, запитували про дати протоколів і засідань й ніби намагалися встановити, чи не порушували права дітей під час анонімного опитування та взяття пояснень. Проте усі члени комісії обгрунтовували, що і батьки давали дозволи на дачу показів їхніми дітьми, і анонімне опитування проводилося без порушень. Щоправда, часом запитання адвокатів звучали доволі дивно. Приміром, запитували, чи можна якось довести, що анонімне опитування було справді серед дітей, а не написані власноруч дорослими. Звісно, можна було б провести експертизу почерку, але тоді вже порушаться права дітей. Адже опитування було анонімним. Або ж про те, чи не могли самі однокласники Івана підписати дозволи батьків на дачу ними ж показань стосовно ситуації, яка відбулася на уроці між Романом Прилуцьким та Іваном Огородником. Проте і це можна підтвердити, якщо поцікавитися у самих батьків. Допитали вчора чотирьох свідків – працівників школи. Наступне судове засідання відбудеться 24 жовтня о 10.00.

Редакція сайту 0362.ua продовжує слідкувати за розвитком подій.

Читайте за цією ж темою також:Суд по справі вчителя з Рівненщини, який покарав учня за патріотичне вітання, вкотре не відбувся

Триває суд, де вчитель зі Здолбунова заперечує, що карав учня за патріотичне вітання (ФОТО)

Вчитель з Рівненщини, який отримав догану за покарання дитини, заперечує, що зобов'язаний виконувати Конвенцію ООН про права дитини

котре перенесли засідання по справі здолбунівського вчителя, який покарав учня за вітання «Слава Україні!»

Читайте нас в Телеграмі:https://t.me/Rivne0362ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#суд #Роман Прилуцький #Іван Огородник #покарання #дитина #школа #Слава Україні #новини #новини Рівного #новини Рівненщини #Рівненщина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...