13:15, 25 вересня 2019 р.
Надійне джерело
Рівненські лікарі поїхали переймати досвід до Німеччини
В рамках Україно-Німецької співпраці та на запрошення Prof.Ewald Hering розпочалося тижневе стажування рівненських лікарів в Університетській клініці Johannes Wesling Klinikum Minden, пише сайт Рівняни.
- Представники хірургічної, урологічної, ортопедо-травматологічної, анастезіологічної служб КП «Рівненська обласна клінічна лікарня» на чолі з головним лікарем Іваном Ярославовичем Зимою, розпочали роботу в структурних підрозділах Уніклініки за своїми напрямками!
- Приємно вражає гостинність та відкритість німецьких колег, – відмічають учасники делегації.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...