• Головна
  • На Рівненщині є село, де живуть без правосуддя
10:15, 25 вересня 2019 р.
Надійне джерело

На Рівненщині є село, де живуть без правосуддя

На Рівненщині є село, де живуть без правосуддя

У Радивилівському районному суді, що на Рівненщині, уже місяць пустують зали засідань. Правосуддя тут не здійснюється.

Протягом цього часу там не розглянули жодної справи.

Причина – відсутність судді. Останнє дотепер судове засідання там відбулося восьмого серпня.

Відтоді кримінальні провадження із Радивилова передають до Рівненського апеляційного суду. А адміністративні та цивільні справи чекають свого часу.

Як живе Радивилів без судді – у матеріалі Суспільного.

Жодного фото та жодного прізвища. Дошка з переліком суддів у фойє Радивилівського районного суду – порожня. Порожні і зали судових засідань. Правосуддя тут не звершується упродовж півтора місяця.

– До 8-го серпня ще в нас були засідання. Бо тоді завершився термін річного відрядження судді, який в нас працював. І суд залишився без суддів, – розповідає секретарка судових засідань Радивилівського районного суду Ганна Гуменюк.

Зараз Ганна Гуменюк та її колеги продовжують щодня ходити на роботу. Але участь у засіданнях беруть лише онлайн.

Керуючий апаратом Радивилівського районного суду Юрій Мартин демонструє роздруківку із кількістю цивільних та адміністративних справ, які не передаються на розгляд до інших судів, а чекають свого часу тут у Радивилові. Станом на день понеділка їх у черзі – 833.

Із запитанням про причину відсутності судді в Радивилівському районному суді Суспільне звернулося до голови Рівненського апеляційного суду Олега Полюховича.

– Судді, які здійснювали правосуддя в Радивилівському районному суді, подали документи і пішли у відставку. Сьогодні в штаті там немає жодного судді. Суд там здійснювали судді, які були відряджені туди у відповідності до Закону про судоустрій, – розповів він.

За інформацією Олега Полюховича, Вища кваліфікаційна комісія вже рекомендувала призначити на посади суддів у Радивилівський районний суд двох кандидатів.

Радивилівський районний суд поки єдиний в області, де у штаті немає жодного судді. Окрім призначення двох кандидатів на посаду суддів у Радивилові, Вища кваліфікаційна комісія також рекомендувала по двох кандидатів для призначення на посади суддів у Гощанський районний та Рівненський міський суди, та по одному кандидату – у Вараський міський і Рокитнівський районний суди.

Подробиці — у сюжеті Телеканалу UA: Рівне:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівне #Радивилів #працює #без #суддів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...