У Рівному говорили про підвищення ефективності витрачання коштів платників податків Рівненщини на тендерах

У Рівному говорили про підвищення ефективності витрачання коштів платників податків Рівненщини на тендерах, Самчук Ірина

19 вересня 2019 року нова Верховна Рада прийняла законопроект №1076 “Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі”..."

Ці зміни ще називають Другою закупівельною (тендерною) революцією, адже вони закривають значну частину проблем, які існували в публічних закупівлях, та впроваджують вищий рівень відповідальності за порушення.

Але навіть найкращий закон не працює без якісної імплементації, належно підготовлених та вмотивованих кадрів, а також адекватного покарання за порушення.

У Рівному говорили про підвищення ефективності витрачання коштів платників податків Рівненщини на тендерах, фото-1

Про це говорили на засіданні «круглого столу», за участю активістів ініціативи «За чесний тендер», новообраних народних депутатів, представників органів влади, бізнесу та громадськості. Захід відбувся понеділок, 23 вересня 2019 року, в приміщенні Рівненської обласної державної адміністрації.

Святослав Клічук, керівник громадської ініціативи «За чесний тендер»: «Ми пропонуємо надати новий поштовх у підвищенні ефективності витрачання коштів платників податків Рівненщини на тендерах, для цього ми:

- пропонуємо на рівні області впровадити програму підтримки та навчання як замовників, так і представників бізнесу;

- подумати про кадрові рішення в місцевих ДАСУ та Поліції, варто міняти людей, які не дають належного результату в боротьбі зі зловживаннями.

У Рівному говорили про підвищення ефективності витрачання коштів платників податків Рівненщини на тендерах, фото-2

Олександр Ковальчук пообіцяв і надалі працювати над вдосконаленням системи публічних закупівель, якщо виникнуть для цього потреби. А також висловив готовність направляти депутатські звернення по порушенням тендерного законодавства у відповідні органи.

Дмитро Соломчук був досить жорстким у висловах, заявив що з 1 жовтня розпочнеться масштабний аналіз минулих тендерів, і покарання за зловживання.

Світлана Богатирчук-Кривко висловила сподівання, що нарешті буде впроваджене хоча б 3-річне бюджетування і не буде потреби наприкінці кожного року в авральному порядку витрачати кошти аби їх не забрали в держбюджет.

У Рівному говорили про підвищення ефективності витрачання коштів платників податків Рівненщини на тендерах, фото-3

Микола Бляшин звернувся до замовників з проханням завчасно оприлюднювати свої плани закупівель, аби бізнес міг зорієнтуватися та запланувати свою тендерну активність...

Проігнорували можливість обговорити тендерні проблеми Рівненщини представники місцевого Антимонопольного комітету та Держаудитслужби.

У Рівному говорили про підвищення ефективності витрачання коштів платників податків Рівненщини на тендерах, фото-4

Довідково: Ініціатива «За чесний тендер» понад 5 років займаємося громадським контролем публічних закупівель, виявленням та боротьбою зі зловживаннями, просвітою та консультуванням.

Фото і матеріал - За чесний тендер

Читайте також: У рівненській школі замінять вікна та утеплять приміщення за понад 20 млн грн

Читайте нас в Телеграмі:https://t.me/Rivne0362ua

тендер закупівля обговорення новини новини Рівного новини Ріненщини Рівне
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі