![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
22:40, 23 вересня 2019 р.
Надійне джерело
У Рівному група п’яних молодиків вирішила постріляти посеред вулиці
![У Рівному група п’яних молодиків вирішила постріляти посеред вулиці У Рівному група п’яних молодиків вирішила постріляти посеред вулиці](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Рівному, близько дев’ятої години вечора, група п’яних молодиків у спальному районі міста на «Північному» вирішила неабияк «порозважатися». Чоловіки взяли пістолет до рук та почали стріляти поруч місцевого супермаркету задля розваг. Про це пише на своїй сторінці у Фейсбук Дмитро Леонтіюк.
Як написав Дмитро,
-«Подекуди навіть гуляли діти, добре, що нікого не зачепили. Поліцейські прибули вчасно та встигли затримати чоловіків, доки вони нікого не підстрелили».
Наразі ж усі обставини буде з‘ясовувати поліція.
Деталі згодом. Інформація оновлюється.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...