![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
16:35, 20 вересня 2019 р.
Відтепер рівняни можуть обрати собі лікаря “онлайн”
![Відтепер рівняни можуть обрати собі лікаря “онлайн” Відтепер рівняни можуть обрати собі лікаря “онлайн”](/dist-assets/images/cap.jpg)
На Рівненщині запровадили інновацію, завдяки якій можна отримати будь-яку інформацію про лікарню не виходячи з дому, повідомляє пресслужба Рівненської ОДА.
Тепер кожен користувач мобільних ґаджетів має змогу з’ясувати інформацію про лікарів, їх завантаженість. Зокрема, можна оцінити фінансовий стан амбулаторії, тобто дізнатися, скільки коштів вона отримує і скільки витрачає. Це дозволить людям приймати рішення, користуватися лікарськими послугами в даній установі, чи ні. При цьому не потрібно ходити до самої установи та стояти там в чергах.
Читайте нас в телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
15:49, 5 травня 2023 р.
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...