![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
15:35, 20 вересня 2019 р.
На Рівненщині голова ОДА відзначив преміями 75 найрозумніших учнів області
![На Рівненщині голова ОДА відзначив преміями 75 найрозумніших учнів ... На Рівненщині голова ОДА відзначив преміями 75 найрозумніших учнів області](/dist-assets/images/cap.jpg)
Найкращим75 учням Рівненської області вручили сертифікати на грошові премії, повідомляє сайт Рівненської ОДА.
За свої знання кожен учень отримав 3000 гривень. Це переможці Всеукраїнських і міжнародних олімпіад та конкурсів.
«Це ваш перший важливий крок у житті. Ви вже є взірцем для своїх однокласників, вами пишаються батьки та вчителі. Це хороший старт, але не зупиняйтеся. Ставте перед собою великі цілі, з гідністю сприймайте виклики і досягайте своєї мети. Адже почати, не означає дійти до кінця», - звернувся до учнів голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.
Під час зустрічі відбувся діалог між учнями та головою ОДА.
![На Рівненщині голова ОДА відзначив преміями 75 найрозумніш..., фото-1 На Рівненщині голова ОДА відзначив преміями 75 найрозумніших учнів області, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Школярі цікавились роботою облдержадміністрації, освітніми програмами та напрямками стимулювання молоді. Віталій Коваль розповів про плани адміністрації розширити кількість міжнародних партнерів задля освітньо-культурної співпраці, ініціативи залучення молоді в креативних проектах. «Хорошою ідеєю буде створення «збірної» талантів Рівненщини», - відзначив Віталій Коваль.
Голова ОДА закликав молодь разом будувати майбутнє України: «Пам’ятайте, що ви – українці. Те, що ви з’явилися на світ саме тут, не випадково. Навчаючись, мрійте не про закордон, а про те, що ми будемо робити тут. Давайте виховувати гордість в собі, з любов’ю відноситись до нашого краю і це обов’язково передасться друзям, знайомим, а зрештою іноземцям. Я, як голова Рівненської ОДА, зацікавлений, аби талановита молодь залишалась в області».
![На Рівненщині голова ОДА відзначив преміями 75 найрозумніш..., фото-2 На Рівненщині голова ОДА відзначив преміями 75 найрозумніших учнів області, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Профільна заступниця Світлана Богатирчук-Кривко розповіла про програми стимулювання молоді, ознайомила із мережею освітніх закладів наукового спрямування на Рівненщині.
![На Рівненщині голова ОДА відзначив преміями 75 найрозумніш..., фото-3 На Рівненщині голова ОДА відзначив преміями 75 найрозумніших учнів області, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Нагадаємо, вручення премій здійснюється в рамках обласної програми підтримки молоді на 2016 – 2020 роки, яка започаткована облдержадміністрацією та обласною радою. Загальний фонд на 2019 рік склав 225 000 гривень.
![На Рівненщині голова ОДА відзначив преміями 75 найрозумніш..., фото-4 На Рівненщині голова ОДА відзначив преміями 75 найрозумніших учнів області, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
![На Рівненщині голова ОДА відзначив преміями 75 найрозумніш..., фото-5 На Рівненщині голова ОДА відзначив преміями 75 найрозумніших учнів області, фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
15:49, 5 травня 2023 р.
18:57, 18 липня
live comments feed...