• Головна
  • На Рівненщині стартує восьмий сезон «Розминки від чемпіона»
16:15, 20 вересня 2019 р.
Надійне джерело

На Рівненщині стартує восьмий сезон «Розминки від чемпіона»

На Рівненщині стартує восьмий сезон «Розминки від чемпіона»

З початком навчального рокустартуваввжедосить популярний на Рівненщиніспортивно-масовийзахід «Розминки від чемпіона». Восьмий сезон поспільнашікращіспортсмениподорожуючиусімакуточкамиобластівідвідуютьосвітні заклади та знайомлятьпідростаючепоколіннязісвітомфізичної культури, спорту та здорового способу життяПід час таких зустрічей у дітейєможливість не лишеособистопоспілкуватись із спортсменом, дізнатись про його шлях на спортивний п‘єдесталалейотриматибільшеінформації про окремівидиспорту та випробувати себе під час активноїчастинирозминкищотрадиційно проводить для всіхучасниківкожен спортсмен. Організатори та ініціаторицього заходу – працівники комунального закладу «Обласний центр фізичногоздоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненськоїобласної ради, впевненіщотакаініціатива в майбутньомуможе стати гарною мотивацією длябагатьохдітей до занять певним видом спорту, розкриєїмвласніможливості для досягненняспортивних вершин. 

Надзвичайносвятковим та по-гостинномутеплим стало цими днями відкриття восьмого сезону «Розминкивідчемпіона» у с. Кутин Локницької ОТГ. Хлібом-сіллю та художніми номерами учні та педагоги Кутинськоїзагальноосвітньоїшколи І - ІІІ ступенівЛокницькоїсільської ради Рівненськоїзустрічали майстра спорту УкраїнизпауерліфтингуМиколу Ткачука.

Знайомство з присутніми спортсмен розпочав із відзначення найкращих шкільних художників, які напередодні зустрічі ретельно готувались для участі у конкурсі малюнку на спортивну тематику. З величезної кількості дитячих творчих шедеврів було обрано три, авторів яких відзначено призами від Відділення Національного олімпійського комітету у Рівненській області. Далі зустріч продовжувалась у спортивному залі, де Микола спочатку розповів про свій шлях успорт та відповів на всі питання присутніх, а потім за традицією провів активну розминку.

Приємною несподіванкою на завершення заходу стало напутнє слово директора школи Світлани Миколаївни Богданович. Крім побажань найвищих досягнень у спортивній кар’єрі, вона подарувала майбутньому чемпіону вишитий рушник, як оберіг та згадку про його перебування в Кутинській школі.

Користуючись нагодою, працівники «Спорту для всіх» також завітали і вуправління освіти, молоді та спорту Дубровицької райдержадміністрації та вручили нагороди за ІІІ місце в обласному заході з облаштування спортивних споруд«Спорт для всіх – спільна турбота».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рівне #спорт для всіх #розминка від чемпіона #старт #восьмий #сезон
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...