• Головна
  • На Рівненщині зростає попит на сільгосп-професії
12:15, 20 вересня 2019 р.

На Рівненщині зростає попит на сільгосп-професії

На Рівненщині зростає попит на сільгосп-професії

Ще з весни цього року на Рівненщині податківці провели моніторинг виплат заробітної платні працівникам сільського господарства, а також проводили зустрічі та семінари з представниками органів місцевого самоврядування для обговорення оподаткування доходів, повідомляє пресслужба Рівненської ОДА.

За результатом проведеної роботи, працедавці влаштували до 200 підприємств майже півтори тисячі осіб. А на чотирьох підприємствах були підвищені зарплати, що позитивно вплинуло на доходи до місцевих бюджетів.

Завдяки цьому півтисячі представників сільського господарства задекларували доходи від виробництва на суму понад 8,6 мільйонів гривень.

Читайте нас в телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #Рівне #новини Рівненщини #сільське господарство #працівники
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...