• Головна
  • Як вибрати якісні металопластикові вікна
Реклама
12:08, 31 серпня 2019 р.

Як вибрати якісні металопластикові вікна

Реклама
ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ Ð¯Ðº вибÑаÑи ÑкÑÑÐ½Ñ Ð¼ÐµÑалоплаÑÑÐ¸ÐºÐ¾Ð²Ñ Ð²Ñкна

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ Ð¯Ðº вибÑаÑи ÑкÑÑÐ½Ñ Ð¼ÐµÑалоплаÑÑÐ¸ÐºÐ¾Ð²Ñ Ð²Ñкна

Сучасні металопластикові вікна – не просто обов'язковий атрибут комфортного житла, але одна з його складових. Якщо Ви вирішили встановити пластикові вікна, необхідно знати, на що звертати увагу при їх виборі та купівлі.

Отже, з чого ж почати?

У першу чергу, зверніть увагу на компанію-виробника. Перш, ніж зупинити свій вибір на якій-небудь фірмі, що займається вікнами, постарайтеся отримати максимум інформації про неї, товар, якості послуг та документальні оформленні замовлення. До найбільш значущих критеріїв зазвичай відносять: рекомендації знайомих, досвід роботи компанії, професіоналізм співробітників, використовувані матеріали і технології, терміни виготовлення і утримання гарантійних зобов'язань.

Рекомендується відвідати офіс компанії, подивитися на зразки та сертифікати, які обов'язково повинні бути там представлені.

Найкраще віддавати перевагу відомим компаніям, які мають власне виробництво і працюють на ринку пластикових вікон не менше 5 років. Як правило, такі організації не тільки дають гарантію на свою продукцію (від трьох до п'яти років), вони зацікавлені в наданні сертифікованого товару, відповідного вимогам ДСТУ.

Адже сертифікація – це інструмент, захищає покупців від недобросовісних виробників, а також документ, що контролює безпеку продукції, що підтверджує показники якості, заявлені виробником.

Далі вибір вікна здійснюється виходячи з того, яку мету Ви переслідуєте при заміні вікон, тобто чого конкретно Ви очікуєте від металопластикового вікна. Від цього залежить конфігурація, а також різні особливості майбутньої віконної конструкції.

Вибір профілю.

ПВХ-профіль – стандартний типовий товар. Звичайно, боротьба між виробниками профілю ведеться, але на такій короткій дистанції, що вловити різницю простому покупцеві практично неможливо. Якість профільної системи залежить від якості вихідної сировини та рецептури суміші. І тільки лабораторні випробування можуть показати, наскільки той чи інший профіль відповідає чинним вимогам ДСТУ.

Сьогодні в умовах жорсткої конкуренції кожен виробник намагається утримувати якість продукції на високому рівні і піклується про свою репутацію. У зв'язку з цим, вибір профільної системи не повинен ставати основним фактором у прийнятті рішення.

Вибір склопакета

Беручи до уваги, що основну площу віконного отвору займе саме склопакет, до його вибору потрібно підійти вкрай серйозно. Найчастіше від характеристик склопакета залежать теплотехнічні та звукоізоляційні характеристики віконної конструкції в цілому.

Склопакет має переваги:

·позбавляє від зайвого шуму, а також допомагає зберегти тепло у Вашому будинку. Такі конструкції складаються з трьох стекол, між якими знаходяться повітряні камери;

·вдалим варіантом, буде замовлення склопакетів, виготовлених з використанням спеціального енергоощадного і-скла.Для заощадження тепла на скло наноситься спеціальне покриття, яке не пропускає інфрачервоне випромінювання.Це дозволяє влітку зберігати в приміщенні прохолоду, а взимку не випускати тепло;

·для додаткової теплоізоляції можуть також використовуватися багатокамерні (дві і більше) склопакети.Варто врахувати, що при цьому збільшується і ширина склопакета.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...