![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
10:01, 4 вересня 2019 р.
Надійне джерело
Пенсіонерка спалювала сміття на городі і потрапила до лікарні з опіками 50% тіла
![Пенсіонерка спалювала сміття на городі і потрапила до лікарні з опі... Пенсіонерка спалювала сміття на городі і потрапила до лікарні з опіками 50% тіла](/dist-assets/images/cap.jpg)
70-річна жінка потрапила до опіковго відділення Рівненської обласної клінічної лікарні. Як зазначають в ГУ ДСНС України в Рівненській області, пенсіонерка спалювала сміття на присадибній ділянці ще 1 вересня.
Повідомлення про те, що жінка перебуває у лікарні рятувальникам надійшло від чергової медсестри РОКЛ сьогодні. Жителька села Вельбівне Острозького району отримала опіки нижніх кінцівок І-ІІ ступенів (50% поверхні тіла).
Рятувальники вкотре закликають громадян не спалювати сміття, траву та рослинні залишки, адже це не тільки шкідливо, а дуже небезпечно.
А правоохоронці нагадують, що за спалювання сміття та трави передбачена адміністративна відповідальність.
Несанкціоноване спалення листя та сміття регулюється статтею 152 КУпАП (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів), що тягне за собою накладення штрафу на громадян від 340 до 1360 гривень.
Читайте нас в Телеграмі:https://t.me/Rivne0362ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...