• Головна
  • Бізнесмени Рівненщини розроблятимуть "Стратегію області до 2027 року"
13:29, 3 вересня 2019 р.

Бізнесмени Рівненщини розроблятимуть "Стратегію області до 2027 року"

Бізнесмени Рівненщини розроблятимуть "Стратегію області до 2027 року"

4 вересня в приміщенні Рівненської ОДА відбудеться зустріч підприємців з представниками влади, науковцями та громадськістю. На ній бізнесменам презентують інструменти підтримки їхньої справи. Також учасники обговорять пріоритетні цілі смарт-спеціалізації регіональної стратегії. За підсумками засідання буде попередньо визначено види економічної діяльності, які у період 2021-2027 років зможуть отримувати державну чи грантову підтримку для розвитку бізнесу.

Бізнесмени Рівненщини розроблятимуть "Стратегію області до 2027 року", фото-1

Нагадаємо, цього року в області розпочалася робота над програмним документом розвитку Рівненщини до 2027 року.

Стратегія має стати основою для створення комплексної бази стратегічного планування, з урахуванням регіонального потенціалу смарт-спеціалізації, що в подальшому дасть можливість розширити інструменти підтримки бізнесу, який має інноваційний та експортний потенціал. Такі інструменти вже багато років ефективно діють у країнах Європейського Союзу.

Смарт-спеціалізація передбачає виявлення та підтримку з боку як держави, так і Європейського Союзу розвитку видів економічної діяльності, які становлять спеціалізацію регіону, є інноваційними, пріоритетними для регіону і мають перспективи розвитку на довгостроковий період.

Відповідно до методичного підходу, який було розроблено та апробовано Європейською комісією, попередньо виявлено сектори економіки, які можуть бути включені до галузей, що становитимуть основу смарт-спеціалізації Рівненської області.

Захід відбудеться за адресою: майдан Просвіти, 1 каб.201, у приміщенні Рівненської ОДА.

Початок об 11 годині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #Рівне #розробка #стратегій #розвитку #області. Рівненщина #бізнесмени #зустріч #ОДА
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...