Реклама
16:09, 25 серпня 2019 р.

Коли варто обмінювати валюту?

Реклама
ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ Ð²Ð°Ð»ÑÑа

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ Ð²Ð°Ð»ÑÑа

Українцям волею-неволею доводиться замислюватися над питанням: у чому зберігати свої гроші?Гривню важко назвати стабільною грошовою одиницею.Причин тому багато: інфляція, насторожене ставлення до банків, недовіра до законодавства і т.п.Здебільшого, вона є валютою споживання, і лише частково - заощадження.Курси долара і євро також не завжди стабільні.Як бути?

Якщо ви зібралися відправитися за кордон, то саме час задуматися над покупкою іноземних грошових знаків, в цьому вам допоможе сайт Обмінка Львівhttps://obmen.lviv.ua, де можна дізнатись курс валют Львів обмінники. Дізнайтесь, коли і як краще міняти валюту в умовах волатильності курсів.

1. Не тягніть до останнього

У вихідні дні, свята і після закінчення робочого дня курс завжди вище.Перед вихідними часто встановлюють більш високі курси валют, щоб підстрахуватися від можливих несприятливих новин, які можуть вплинути на курс.Тому найвигідніше міняти валюту в робочі дні, а не напередодні свят.

Також вигідніше купувати євро і долари для подорожей невеликими частинами з кожної зарплати.Таким чином можна отримати усереднений обмінний курс за період, що дає економію на зміни вартості валют протягом декількох днів або тижнів.Якщо ви поїдете у відпустку через півроку, то за цей час на вашому рахунку може зібратися приємна сума.

2. «Забронювати» валюту

За часів сильної волатильності курсів цифри на табло в відділеннях банків або операційних кас змінюються дуже швидко.Поки ви добираєтеся до обраного відділення, курс може бути не таким, який ви бачили перед виїздом.Деякі банки пропонують скористатися послугою бронювання курсу.Таким чином можна застрахуватися від внутрішньоденного коливання вартості валют і гарантовано отримати необхідну суму в повному обсязі.

3. Не беріть «екзотику»

Якщо ви їдете в країну з рідкісною валютою, що її котирує більшість банків, то купуйте долари або євро, а вже на місці обмінюйте їх на місцеву валюту.Найчастіше це виявляється вигідніше покупки рідкісної валюти в Україні за діючим курсом.

Якщо в подорожі ви плануєте користуватися переважно готівкою (або комбінувати готівку з безготівкою), постарайтеся хоча б невелику суму поміняти заздалегідь.Це дозволить доїхати від аеропорту на таксі і оплатити необхідні покупки (питну воду, обід в кафе, сім-карту місцевого оператора), не вдаючись до послуг обмінників в аеропорту або в готелі.Обмінний курс в них, як правило, максимально невигідний.

Якщо ви їдете в одну з єврових країн, то краще купити валюту заздалегідь - ще вдома.Шанси, що за кордоном курс виявиться істотно краще, невеликі, зате ви будете позбавлені від необхідності бігати по банках і обмінників замість того, щоб відправитися на екскурсію або на пляж.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...