• Головна
  • Щеплення від десяти інфекційних хвороб повинні мати учні перед тим, як іти до школи
11:59, 29 серпня 2019 р.
Надійне джерело

Щеплення від десяти інфекційних хвороб повинні мати учні перед тим, як іти до школи

Щеплення від десяти інфекційних хвороб повинні мати учні перед тим, як іти до школи

Для того, щоб потрапити цьогоріч у дитсадок чи школу, потрібно мати щеплення від 10 інфекційних хвороб: гепатиту В, туберкульозу, кору, паротиту, краснухи, дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту та хіб-інфекції. Про це повідомляє Управління охорони здоров'я Рівненської облдержадміністрації.

Вакцини, передбачені Календарем профілактичних щеплень, можна отримати безоплатно у свого сімейного лікаря, педіатра чи терапевта.

Виняток становлять діти, які мають медичні протипокази. Ось нормативна база, що урегульовує ці норми, упорядкована Рівненський центр громадського здоров'я.

• Стаття 27 закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»

• Стаття 15 закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” передбачає, що дітям, які не отримали щеплень за Національним календарем, відвідувати заклади освіти не дозволяється!

• Наказ МОЗ від 16.09.2011 № 595 “ Про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні та контроль якості й обігу медичних імунобіологічних препаратів (у редакції наказу Міністерства охорони здоров'я України від 11 серпня 2014 року № 551)»

• Наказ МОЗ від 23.04.2019 № 958 “Про внесення змін до Календаря профілактичних щеплень в Україні»;

• Наказ МОЗ від 26.06.2018 № 1216 “Про проведення обов'язкових профілактичних щеплень проти кору за епідемічними показаннями»;

• Наказ МОЗ від 23.04.2019 № 954 “Про затвердження Порядку проведення епідеміологічного нагляду за кором, краснухою та синдромом вродженої краснухи» (додаткові заходи імунізації).

• Доручення № 2 заступника голови облдержадміністрації від 08.02.2019 пункт 4;

• Протокол № 6 засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області (план додаткових заходів імунізації проти кору).

Читайте нас в Телеграмі:https://t.me/Rivne0362ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #медицина #щеплення #вакцинація #інфекційні хвороби #відвідування школи #новини #новини Рівного #Рівне #новини Рівненщини #Рівненщина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...