• Головна
  • На Рівненщині зніматимуть серіал про фермерів
14:39, 27 серпня 2019 р.

На Рівненщині зніматимуть серіал про фермерів

На Рівненщині зніматимуть серіал про фермерів

За підтримки Українського культурного фонду реалізуватиметься проект по написанню сценарію до міні-серіалу «Фермери». Основна мета короткометражок – просовування ідеї фермерства та відновлення українського селянства в країні.


Про це AgroPortal.ua повідомили ініціатори проекту.

Ідея створення серіалу про селян-фермерів виникла неспроста. Адже, на думку ініціаторів проекту – це й насправді досить проблематична тема в країні. Відтак, за даними Української кооперативної федерації – організації, котра підтримує рух фермерів на Заході України, значна кількість селян готові в пошуках роботи поїхати за кордон чи в українські міста-мільйонники.

Деякі з них не готові починати свою справу, оскільки, за їхніми словами, не мають необхідних коштів, знань, підтримки рідних на старті і т.д.

– Чи існує спосіб, як мотивувати українців не залишати рідні домівки і, більше того, розвивати села? Один з таких способів втілюється протягом п'яти років завдяки проекту «Розвиток молочного бізнесу в Україні (2014-2021)». Проект реалізується на кошти уряду Канади. З 2017 року подібний проект, а саме: «Створення сімейних молочних ферм» - втілюють члени Української кооперативної федерації в Рівненській, Хмельницькій, Волинській і Тернопільській областях. Багато сімей вже скористалися можливостями цих проектів. Однак число тих, хто виїжджає, теж не зменшується , – кажуть автори ідеї.

Тому у членів Української кооперативної федерації виникла ідея залучити ширше коло громадськості до такого явища, як сімейна ферма, створивши серіал про фермерів.

Прототипами головних героїв серіалу стали власники сімейної молочної ферми на Рівненщині: сім'я повернулася із заробітків, щоб створити і розвивати власну сімейну ферму в Україні.

Довідково: ідея серіалу «Фермери» належить Рівненському обласному благодійному фонду «Любіть Україну», який популяризує проект сімейних молочних ферм в Західній Україні.

Написання сценарію та створення індивідуального презентаційного пакета для телевізійного міні-серіалу «Фермери» підтримав Український культурний фонд.

Грант отримала телерадіокомпанія «Ритм». Серіал повинен стати першим українським телевізійним проектом, в якому, крім побуту селян, буде втілена ідея просування фермерського руху в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #Рівне #Рівненщина #міні #серіал #фермерство #грант #Ритм #зйомки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...