• Головна
  • Завод Фірташа у Рівному не сплатив 56 мільйонів податків?
10:56, 26 серпня 2019 р.

Завод Фірташа у Рівному не сплатив 56 мільйонів податків?

Завод Фірташа у Рівному не сплатив 56 мільйонів податків?

Слідчі управління Офісу великих платників податків ДФС розслідує кримінальне провадження відповідно до рішення Шевченківського суду у Києві щодо ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, повідомляють Finbalance.

Підставою для проведення розслідування став акт про результати перевірки підприємства щодо імпорту природного газу від Ostchem Holding Limited (Кіпр) та експорту міндобрив на користь NFTrading AG (Швейцарія), відповідно до якого службові особи «Рівнеазота» при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності занизили податок на прибуток в сумі 56,4 млн грн.

Як зазначається, «Рівнеазот», HF Trading AG, Ostchem Holding Limited є пов`язаними особами.

Виходячи з вищенаведеного, під час перевірки повноти визначення податку на прибуток ПАТ «Рівнеазот» за період 2013-2014 років встановлено його заниження на суму 56 370 086,00 грн.

Таким чином, є підстави вважати, що службовими особами ПАТ «Рівнеазот» безпідставно занижено податок на прибуток підприємств.

До слова, раніше Генпрокуратура України встановила, щo прoтягoм 2015-2017 рoкiв олігарх Фірташ навмисне ухилявся від сплати податків своїх підприємств, в тому числі ПРaТ “Сєвeрoдoнeцькe oб’єднaння aзoт”, ПaТ “aзoт”, ПaТ “Рiвнeaзoт” тa інші. Ці підприємства вхoдять дo бiзнeс-групи GROUP DF, які oргaнiзувaли дiяльнiсть фiктивних пiдприємств тa пiдкoнтрoльних стрaхoвих кoмпaнiй.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #Рівне #РівнеАзот #Фірташ #олягарх #податки #ухилення #ГПУ #прокуратура #слідство #розслідування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...