• Головна
  • У "Слузі народу" назвали умову, за якої вибори до Рівненської міської ради можуть пройти достроково
11:38, 12 серпня 2019 р.

У "Слузі народу" назвали умову, за якої вибори до Рівненської міської ради можуть пройти достроково

У "Слузі народу" назвали умову, за якої вибори до Рівненської міської ради можуть пройти достроково

У «Слузі народу» розповіли, за якої умови у Рівному місцеві вибори можуть пройти достроково

А також у інших містах України

Проведення місцевих виборів достроково можливе в тому випадку, якщо реформу децентралізації вдасться завершити швидше. Відтак, з завершеною реформою тягнути до строкових місцевих виборів, можливо, немає сенсу, заявили в партії «Слуга народу».Так, глава виборчого штабу партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко підтримує слова Богдана про необхідність завершення реформи децентралізації.

– Я дуже підтримую Андрія Йосиповича (Богдана, керівника Офісу президента, - ред.) в тій позиції, і це також позиція нашої групи в комітеті з питань державного будівництва, що потрібно завершити реформу децентралізації, а потім проводити місцеві вибори. Якщо нам вдасться завершити реформу децентралізації трохи швидше, відповідно, з завершеною реформою тягнути до виборів, можливо, немає сенсу,– заявив Олександр Корнієнко.

За його словами, є кілька моделей, як можна завершити реформу децентралізації. Одна з моделей передбачає ухвалення змін до Конституції.


– Ми зараз вивчаємо, тому що там не обов'язково по всіх позиціях робити зміни до Конституції. У Конституції досить широко це все виписано і кілька моделей, які можна врегулювати законами, що підходять під це,
– сказав він.

Корнієнко говорить, що введення інституту префектів є частиною цих моделей.

– Ми зараз дискутуємо, на якому рівні повинні бути ці префекти, скільки їх має бути і які повинні бути їх повноваження – контролюючи законність рішень, вони повинні зупиняти або не зупиняти їх, призупиняти або зупиняти і передавати до суду. Можливо, їх потрібно наділити ще так званими стратегічними повноваженнями, щоб вони фактично продовжували лінію президента, наприклад, могли впливати на стратегію соціально-економічного розвитку регіону, якщо ми говоримо про обласний рівень, – сказав Корнієнко.

 За матеріалами УНІАН.

Фото ілюстративне. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #Рівне #Слуга #народу #децентралізація #вибори #міська #рада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...