• Головна
  • Підприємства Рівненщини заборгували перед співробітниками 21,5 мільйонів гривень
13:34, 12 липня 2019 р.

Підприємства Рівненщини заборгували перед співробітниками 21,5 мільйонів гривень

Підприємства Рівненщини заборгували перед співробітниками 21,5 мільйонів гривень

Сьогодні в Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області відбулася прес-конференція за підсумками роботи державних виконавців Рівненської юстиції у І півріччі 2019 щодо стягнення аліментів та заробітної плати.

Звітували про підсумки роботиначальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області – Оксана Сальчукта заступник начальника юстиції з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби – В’ячеслав Бедикайло.

На сьогоднішній день на Рівненщині борг підприємств перед співробітниками становить 21,5 мільйонів гривень.

Серед найбільших боржників:

ПАТ «Рівнеазот» із сумою боргу 15,2 млн грн.;

ДП «Рівненський автомобільний ремонтний завод» – 5 млн грн.

Загалом станом на 1 липня в області нараховується 9 підприємств-боржників.

Що стосується не сплати аліментів «горе-батьками», то запівроку працівники Рівненської юстиції стягнули понад 65 млн грн аліментів на користь 9457 дітей.В тому числі 26 млн грн. вдалося повернути застосувавшидо боржників новації Законів #ЧужихДітейНеБуває, що вкотре підтвердило їхню дієвість.

– Несплата аліментів - це фінансове насильство над своїми дітьми !,– зазначила Оксана Сальчук.

Чималий вплив на боржників і створення для них мотивації у виплаті аліментів стали наступні обмеження: тимчасове обмеження боржника у праві виїзду за межі України, тимчасове обмеження боржника у праві керувати транспортними засобами, у праві користування зброєю та у праві полювання.

Ще більший вплив на недобросовісних батьків дав другий пакет законів #ЧужихДітейНеБуває. Зокрема, це накладення штрафів на суму боргу по аліментах.

Як повідомили в Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області за звітний період на Рівненщині винесено 530 постанов про накладення на боржника штрафу у розмірі 20% на заборгованість по аліментах від 1 до 2 років, 349 постанов про накладення штрафу у розмірі 30% по тих провадженнях, де заборгованість складає від 2 до 3 років та 937 постанов про накладення штрафу у розмірі 50% за заборгованість понад 3 роки.

Загалом сплачено штрафів за борги з аліментів на суму 1,3 млн гривень. Ще 50 неплатників аліментів продовжують працювати на суспільно-корисних роботах.

Читайте нас в Телеграмі:https://t.me/Rivne0362ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новини #Рівне #Рівненщина #міністерствоюстиції #юстиція #боржники #аліменти #ЧужихДітейНеБуває #рівнеазот #борг
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...