• Головна
  • «Система фінансує не те, що треба»: як у Рівному обговорювали стратегію розвитку
15:11, 11 липня 2019 р.

«Система фінансує не те, що треба»: як у Рівному обговорювали стратегію розвитку

«Система фінансує не те, що треба»: як у Рівному обговорювали стратегію розвитку

Сьогодні о 11:00 в центральному корпусі Університету НУВГП провели спільне засідання керівного комітету та обласної робочої групи з розроблення проекту Стратегії розвитку області на період до 2027 року. Радник з питань планування регіонального розвитку Василь Кашевський розповів про застосування смарт-спеціалізації в процесі  підготовки стратегій розвитку на найближчі роки. Він наголосив,що в 2015 році Україна застосувала європейську модель управління регіональним розвитком, однак по факту – все було замінено традиційними методами. 

Щодо системи управління новою державною регіональною політикою, пан Кашевський сказав наступне: «Без чіткого планування і стратегування, вся система фінансує не те що треба!».

Смарт-спеціалізація має бути спрямована на малий і середній бізнес, адже саме їм наразі треба допомогти, вважає Василь Кашевський.

Про окремі питання розробки проекту Стратегій розвитку Рівненської області до 2027 року, перший заступник директора департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДАЛеонід Біляк, зазначив наступне: «Необхідно знайти державні гроші, щоб цей рух стимулювати».Також, пан Леонід зауважив, що вході планування, робоча група базувалася наоб’єктивних цифрах та враховувала пропозиції науковців.

Однак, під час процесу засідання, форму дискутивного спілкування усіх присутніх та вислуховування їх пропозицій – не було реалізовано, обґрунтувавши це як «зайва витрата часу».

В ході проведення засідання, відбулося практичне заняття в цілях обговорення стратегії бачення розвитку Рівненської області.

Присутні, разом із модераторами, були розподілені по підгрупах, де перед ними постало завдання визначення сильних та слабких сторін, можливостей та загроз розвитку Рівненської області з метою проведення SWOT-аналізу.

«Система фінансує не те, що треба»: як у Рівному обговорювали стратегію розвитку, фото-1

До першої групи увійшли учасники, що пов’язані з економічним потенціалом, як зазначив Леонід Біляк – «люди причетні до економіки». Друга група обговорювала децентралізацію в області, а ось третє коло людей, було спрямоване на розвиток людського потенціалу. Під час обміну інформацією, саме третя підгрупа учасників зійшлася на тому, що створення інсультних центрів не лише у Рівному, а й у області допоможуть сердечникам продовжити життя. Також у планах є формування та запровадження медичного туризму на просторах Рівненщини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#стратегія #Рівненщина #економіка #туризм #розвиток
10,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...