• Головна
  • З Днем народження, 0362.UA (ІНТЕРВ’Ю+ФОТО+ВІДЕО)
21:32, 10 липня 2019 р.

З Днем народження, 0362.UA (ІНТЕРВ’Ю+ФОТО+ВІДЕО)

З Днем народження, 0362.UA (ІНТЕРВ’Ю+ФОТО+ВІДЕО)

Вже рік як менеджери і журналісти нашої команди пліч-о-пліч працюють аби надавати Вам корисну та актуальну інформацію. Сьогодні колектив сайту 0362.UA відзначає свою першу річницю. І саме сьогодні наші колеги поділяться досвідом та враженнями від роботи у великому інтерв’ю. Отож, починаємо!

Володимир Паламарчук – директор 0362.
UA

– Привіт, Володимире. Як директор великого сайту – поділіться трішки історією. З чого все починалось? В чому основна ідея 0362.UA? В чому суть проекту?


– Все почалось з хобі. Ми перекупили сайт та почали його розвивати. Скажімо, влили сюди нову енергію, вклали ресурси. Вдихнули життя.

– Відомо, що сайт функціонував і раніше.


– Так, до цього він і так був на досить непоганому рівні у Рівному і багато хто про нього чув. Однак, потім він занепав. Тому, коли в нас з’явилась така можливість вкласти надати йому «друге дихання» – ми цим скористались: купили його і почали працювати. Як результат діяльності, коли ми його купляли – там за добу було біля 200 унікальних переглядів. Зараз понад 20 тисяч. Згодом ми почали проводити конкурси, щоб молодь підключити до проекту. Спочатку вони ставились до цього досить скептично – дехто думав, що це все «розводняк». Втім, коли переконались, що все реально – реальні призи та поїздки в Карпати чи закордон – інформація швидко розлетілась та почали підключатись.

– Розкажіть детальніше за фотоконкурси та подальші плани.

– На базі цих фотоконкурсів ми влаштуємо ще багато гучних проектів. Самі конкурси невеличкі, але ми їх влаштовуємо дуже феєрично. І чим далі – тим масштабнішими вони стають. Планується, щоб було і 300 людей – це повинні бути масові і урочисті шоу. Задача стоїть, щоб кожна церемонія була грандіозною – і за 100 тисяч, і з 150, 200…

- Ви плануєте зробити у Рівному – Голівуд?

- Щось в цьому плані. Все почнеться з такого і буде йти в напрямку чогось подібного до «МегаПодії». Є ще один напрямок, він буде відокремлюватись. Те, що ми зараз робимо у фотоконкурсах – щось подібне буде, але в закритих клубах. Тобто, для наших клієнтів. Всі ті підприємці, які з нами працюють – для них будуть такі ж заходи, але в закритому клубі. Це буде неначе клуб знайомств бізнесменів, будуть запрошуватись відомі спікери, розбавлятимуть спілкування цікавими тренінгами. Тобто, по-суті, проект розділиться за двома напрямками – для мешканців міста та для бізнесменів.

Які ще плани щодо подальшого розвитку проектів?

– Буде ще третій напрямок – будемо повністю перероджувати проект на Y
ouTube– транслюватимемо туди наші новини. Тобто, розвиватимемо інтернет-/ теле-медіа. Важливо, що при цьому ніхто нам не буде вказувати про що і кому писати. Ми будемо повністю вільним медіа. Повністю. Ми хочемо бути аполітичними, але картинку будемо відображати повністю такою, якою ми її бачимо. Без тиску зі сторони.

Чому рівняни обирають саме 0362.UA?

– Наше завдання завжди асоціювалось із реальністю. Якщо вони хочуть знати реальні обставини і факти міста – це
0362.

Інна Тунєва – виконавчий директор 0362.
UA:

– Інно, привіт. Розкажи історію сайту. Як все починалось? Як ти потрапила сюди?


– Власне, це була моя ініціатива – придбати цей проект. Так і потрапила (сміється).
Рік тому нам надійшла пропозиція від
CityСайту – придбати франшизу.

– Це був цілеспрямований проект чи більш як хобі?

– Швидше, хобі. Просто для себе. Для задоволення.

– Розкажи трішки історії сайту з моменту його придбання.

– До придбання сайт функціонував з 2013 року, але зазнав краху. Тому виникла ідея все ж підняти цей ресурс, прокачати його та зайнятись повноцінно. Коли ми взяли сайт – там було до 400 унікальних переглядів за добу. Це був мізер. Підняти такий ресурс було дуже складно. Тим паче, все робилось власними зусиллями – писали і я, і син нашого власника. Через місяць ми набрали трьох журналістів і
SMM-щика, аби підняти унікальність переглядів. І, врешті, ми досягли того, що тепер в нас від 20 до 35 тисяч унікальних відвідувачів за добу. 35 – це був рекорд. Наразі за переглядами наше ЗМІ на другому місці в Рівному.

– Інно, а які робочі моменти під час праці над проектом подобаються найбільше?

– Я займаюсь більш організаційними питаннями, питаннями розширення, розробляємо цікаві ініціативи і втілюємо ідеї. Наприклад, за цей рік часу ми створили три фотоконкурси, які були масштабні – з церемонією нагородження, з учасниками, партнерами та конкурсами. Аналогів такого проекту до нас раніше не було серед ЗМІ.

– Щодо розвитку та перспектив сайту. Розкажи детальніше.

– На майбутнє – хочемо розширити штат. Відповідно, переїхати в новий, гарний офіс вже найближчим часом. Головна ідея – зробити наш сайт першим серед міст. Таким, якому не буде аналогів. В планах – зробити його першим ЗМІ в Рівному.


– Який досвід ти отримала на 0362.
UA? Що змінилось в тобі?

– Я стала більш лояльна до людей, до колективу, менш імпульсивна, менш сварлива та більш відповідальна. Адже тепер несу велику відповідальність за франшизу.


Таїсія Олекшій – головний редактор 0362.
UA:

– Тай, розкажи про роботу в 0362.
UA?

– Мене запросили на роботу близько місяця тому. Інна вже мала моє резюме і отримала інформацію про мене з попередніх ЗМІ. 0362.
UA саме шукали редактора. І, власне, їм сподобались мої характеристики, тому вже наступного дня я заступила на посаду. Враження про роботу в мене склались хороші. Щоправда, я почувалась досить дивно та збентежено спочатку, адже посада дуже відповідальна – на мені «висять» всі важливі події міста, великі інтерв’ю та розробка проектів , рубрик для оновлення сайту, перемовини з багатьма людьми. В 23 роки стати головним редактором в ЗМІ, яке за переглядами займає друге місце у Рівному – це надзвичайно. Адже люди до такої посади йдуть роками. Спочатку було страшно, однак, наразі, з усім справляюсь. Саме взялись розширювати штат, тому в мене буде ще більше журналістів і людей, з якими потрібно буде працювати і яких ще багато чому потрібно навчити. Ми ростемо разом, всім колективом. Всі переймають досвід один одного. Приємно бачити такі зміни за весь час роботи разом.

– Які плани на найближчий час вашого ЗМІ?


– Як і сказали мої колеги, в планах і справді вирватись на перше місце серед ЗМІ у Рівному. Час покаже, чи вдасться, але ціль поставлена. Тому, на даний момент ми з Інною зайнялись повною реформою сайту. Будуть вводитись нові рубрики, будемо розширювати франшизу в інших соцмережах… В планах на найближчий місяць близько п’яти різних проектів, над якими ми зараз і працюємо. Поки відкривати всі карти не буду. Але, ви все самі побачите.

– Який досвід ти взяла з роботи на 0362.
UA?

– Поки рано про це казати – за місяць часу. Насправді, це не перша моя робота в ЗМІ. Якщо не помиляюсь, п’ята. І з кожної було взято неймовірно цінний життєвий досвід: як в роботі з матеріалом, так і з людьми. Щоразу відкривала з нової сторони як тексти, так і особистості. «Подачу» обох аспектів, якщо ви розумієте, про що я. Я не можу виділити якогось особливого досвіду конкретно в 0362, оскільки робота в ЗМІ фактично всюди однакова – різний лише підхід. Однак, очевидно, що тепер поняття «відповідальність» повинно стати моїм другим іменем. Адже, фактично, вся життєдіяльність сайту лежить на наших журналістах – їх оперативність, вміння гарно все подати. А це все – на постійному контролі редакції. Тому, мабуть, все ж конкретно такий досвід буде першим.

– Чи змінила тебе робота? Як вплинула на твоє життя?

– Якщо говорити конкретно про якості особистості, які я отримала на цій роботі… Мабуть, стала більш жорстка. Більш серйозна. Більш вимоглива. Щоправда, це лише робочі моменти. Зате, все завжди вчасно, якісно та актуально. Життя тепер постійно в русі. Потрібно все встигати, в усьому орієнтуватись. Тяжко? Дуже. Але і задоволення від нового заданого ритму – немаленьке.

Всі ми маємо різні назви :)

– Чи доводилось стикатись з труднощами під час роботи?

– Труднощі… Максимальні труднощі мабуть – лише локація. Адже на роботу доводиться добиратись через півміста. Щоправда, в планах на найближчий час переїхати на новий офіс, ближче до центру. Наразі над цим і працюємо. А в плані роботи – наче нічого не траплялось катастрофічного. Завжди можна все владнати. Принаймні, офіс ще ніхто не палив.

Ірина Самчук – провідний журналіст 0362.UA:

– Іро, вітаю. Розкажи, як потрапила на 0362, чим займалась до цього?

На 0362.UA я потрапила неочікувано і через знайомого. На той час активно роботи не шукала. Проте друг запитав, чи не хочу я на роботу на сайт у Рівному. Мовляв, у нього там друг працює, хороші умови. І чимось мене ця ідея заінтригувала. А коли сходила на співбесіду, зрозуміла, що хочу спробувати тут працювати.

– Розкажи, як спрацювалась з коллективом? Що подобається в роботі ЗМІ?


– У нас чудовий, веселий колектив. Із задоволенням спілкуємося, підтримуємо одне одного. Ніби в тебе на роботі ще одна сім’я. І, звісно, сама робота! Спілкування з цікавими людьми, репортажі, фото. Щодня можна дізнатися щось нове для себе. А ще допомагати людям. Адже часто звертаються з проблемами та проханнями. І це прекрасно, коли ти можеш якось вплинути їхнє вирішення.

– Яким ти бачиш майбутнє проекту в найближчому часі?

– Я бачу у майбутньому сайт із більшим у декілька разів колективом, із розширеною тематикою новин та статей. Мріємо також розвинути відеоконтент. Було б чудово записувати не тільки інтерв’ю для читання, а й знімати передачі із важливими людьми.Сайт – величезна платформа для розвитку.

– Який вагомий досвід ти взяла, працюючи на першому сайті міста?

– Оскільки я до цього мало працювала у Рівному, адже до того мала роботу у Здолбунові, то ближче познайомилася із обласним центром, його мешканцями та специфікою життя. А ще вперше у професійній кар’єрі довелося взяти на себе роль телеведучої та спілкуватися на камеру з гостями під час церемонії нагородження фотоконкурсу «Квіткова галерея». Адже до того я працювала у газеті! І досвіду роботи на камеру не мала.

– З якими труднощами доводилось зіштовхнутись під час роботи?

– От все ці самі «стріми» на камеру були для мене доволі складні. Але загалом і не пригадаю труднощів. Тож, певно, їх майже не було.

Ксенія Долід – керівник відділу продажів та реклами 0362.UA:

– Ксюш, рокажи, як потрапила в 0362.UA? Чого тут навчилась? Що взяла для себе?

– Я довго шукала роботу, в мене було безліч співбесід, однак я не могла знайти себе. І, врешті, з третього разу я потрапила сюди. Найбільше подобається саме специфіка роботи та люди. Прийшовши на співбесіду я відчула, що тут дуже дружній колектив. Атмосфера – дуже крута. Люди дуже різнобічні. Я відразу відчула себе «своєю». З якостей, які я тут набула – мабуть витримка. Реально велика витримка. Ще наполегливість. «Прокачала» навички спілкування з клієнтами. І найголовніше – я знайшла тут друзів.Ігор Земля (Dj Ground) – керівник відділу реклами:

– Ігор, вітаю. Розкажи, як ти потрапив на роботу в 0362.UA, що подобається та яким ти бачиш майбутнє проекту?


– Раніше я співпрацював із сайтом в плані вечірок і мені сподобався їхній, скажімо, орієнтир на молодь. Захотілось потрапити в команду. В роботі зазначу, що дуже класний колектив і приємне начальство. Мені подобається, що сайт росте і що за короткий термін проект набирає конкретних обертів і дає великі перспективи.

Долучились до вітань і наші друзі та партнери.

Так, вітання «прилетіли» і з станції переливання крові:


– Шановні працівники сайту 0362, вітаємо Вам в цей урочистий день» від щирого серця бажаємо Вам, аби Господь оберігав вас в усіх справах і підтримував вас , щедро дарував місце здоров’я, творчу наснагу та радість. Бажаємо подальшого успіху у праці, вдосконаленні та розвитку Вашої компанії. Нехай здолаються Вами всі ще непідкорені вершини! Бажаємо процвітання та плідної співпраці з нами – Рівненським обласним центром служби крові.


Привітали нас і партнери з «Оксфорд Медікал»:

– Від «Оксфорд Медікал» вітаємо Вас з Днем Народження! Бажаємо вам процвітання та наснаги, працювати все краще та краще. За час нашої плідної співпраці в якості партнера хочемо подякувати сайту 0362 та власнику і серцю даного порталу – Володимиру Паламарчуку за те, що цінуєте, запрошуєте та підтримуєте. Ви – чудовий портал, чудовий місцевий сайт, який здатний гідно і на рівних умовах конкурувати і з іншими місцевими мовниками. Раді вашим успіхам, досягненням та звершення. Ваш «Оксфорд Медікал» та Олена Табачук.

Приєднується до вітань і друг колективу та проекту, засновник мафіозного клубу Інвест – Володимир Новацький:

– Вітаю команду 0362 з першою річницею. Бажаю ще більше досягнень, масштабів та розвитку. Співпрацювати з вами легко та приємно. Дякую за креативність, динамічність та писемність у співпраці!


Також в подарунок нам зробили коротеньке відео з фотопідбіркою. Переглянути його можна за посиланням.

І дякуємо, що Ви – з нами :)

Ваші, 0362.UA


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новини #Рівне #день #народження #сайт #міста #0362 #інтерв'ю
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...