• Головна
  • Вступна кампанія-2019: що потрібно знати рівненським абітурієнтам
10:25, 4 липня 2019 р.

Вступна кампанія-2019: що потрібно знати рівненським абітурієнтам

Вступна кампанія-2019: що потрібно знати рівненським абітурієнтам

Коли?

З 1-го липня випускники шкіл мають можливість зареєструватись для вступу до ВНЗ онлайн. Зробити це можна буде з 10-го до 22-го липня.

Які документи потрібні для вступу?

Для подачі заяви абітурієнту потрібно мати свідоцтво про наявність повної загальної освіти або атестат про повну загальну середню освіту, зроблений за допомогою фотополімерних технологій та сертифікати ЗНО останніх трьох років – 2017, 2018, 2019 років.

*Виключенням є сертифікати з англійської, французької, німецької та іспанської мов за 2017 рік. Для таких вступників потрібні сертифікати двох останніх років – 2018 і 2019.

Як зареєструвати електронний кабінет абітурієнта?

Для того, аби зареєструвати електронний кабінет, вступникові потрібно вказати адресу електронної пошти, пароль для входу до особистого кабінету, номер, пін-код та рік отримання сертифіката ЗНО. Також абітурієнт має ввести серію та номер свідоцтва про повну загальну середню освіту і середній бал атестата.

Після здійснення всіх вищезазначених дій в абітурієнта з’явиться свій електронний кабінет, через який він зможе подавати заяви для вступу у вищі навчальні заклади.

Коли можна подавати заяви до ВНЗ?

Подавати заяви через електронний кабінет до українських вишів можна буде з 10 до 22 липня 2019 року (до 18:00 22 липня). 16 липня 2019 року о 18:00 звершується подача заявок та документів для вступників через співбесіди, вступні іспити або творчі конкурси.

Коли і скільки триватимуть співбесіди та творчі конкурси?

Співбесіди триватимуть з 17 до 19 липня включно, вступні іспити – з 17 по 22 липня включно, творчі конкурси – з 1 по 10 липня включно (12 липня – для спеціальності «Музичне мистецтво) в декілька сесій (для державного та регіонального замовлення). З 11 до 22 липня творчі конкурси проводитимуться для вступників на місцях за кошти фізичних та/або юридичних осіб.

Що робити далі?

Після реєстрації кабінету потрібно заповнити особисті дані та інформацію щодо документів про середню освіту та сертифікати ЗНО, які також потрібно буде відсканувати та завантажити. Також потрібно завантажити фото вступника.

Додаткову інформацію щодо роботи з електронним кабінетом можна знайти в інструкціях Міністерства освіти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #Рівне #вступ #електронний #кабінет #ЗНО #ВУЗ #освіта #вища
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...