![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
10:25, 29 червня 2019 р.
Надійне джерело
У Рівному на День молоді виступатимуть кращі діджеї Західної України
![У Рівному на День молоді виступатимуть кращі діджеї Західної України У Рівному на День молоді виступатимуть кращі діджеї Західної України](/dist-assets/images/cap.jpg)
У неділю, 30 червня на майдані Незалежності відбудеться Рівненський міський фестиваль електронної музики «Атмосфера».
З 15 до 22 години на сцені виступатимуть рівненські молоді діджеї – переможці відборів та найвідоміші представники електронної музичної індустрії Західної України. Також рівнян очікує яскраве LED-шоу, виступ спеціально запрошеної співачки YULA з Києва та інші розваги. Захід є відкритим, абсолютно безкоштовним та проводиться в рамках реалізації проекту Громадського бюджету Рівного.
Нагадаємо, фестиваль «Атмосфера» є відкритим та спрямованим на розвиток й популяризацію електронної музики. Захід проводиться з метою розвитку молодіжної творчості DJ руху; електронної музики та формування всебічного розвитку молоді.
У 2019 році в День молоді, фестиваль «Атмосфера» проходитиме вже у восьмий раз.
Завдання фестивалю: покращення якості дозвілля молоді, надання можливості виконавцям реалізувати свій творчий потенціал та заявити про себе не тільки як про виконавця, а й як про автора електронних музичних творів.
Основною метою є:
- Розкрити потенціал рівненських молодих талантів, допомогти повірити у себе та посприяти розвитку їх творчих здібностей;
- Популяризація електронної музики;
- Залучити до співпраці досвідчені гурти та запросити топового хедлайнера фестивалю;
- Підняти культурний рівень молоді.
Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...