![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
11:38, 27 червня 2019 р.
Надійне джерело
На Рівненщині п'ятий день прихожани УПЦ (МП) йдуть хресною ходою з Рівного до Онишківців
![На Рівненщині п'ятий день прихожани УПЦ (МП) йдуть хресною ходою з ... На Рівненщині п'ятий день прихожани УПЦ (МП) йдуть хресною ходою з Рівного до Онишківців](/dist-assets/images/cap.jpg)
На Рівненщині триває хресна хода з іконою Богородиці «Отчаяных Единая Надежда». У ній беруть участь понад тисячу паломників різного віку, багато дітей. Йтимуть хрестоходці шість днів та подолають відстань у 120 кілометрів. Про це повідомляє сайт Рівненської єпархії УПЦ (Московського патріархату).
Розпочалася хода ще 23 червня 2019 року із Свято-Георгієвського подвор’я міста Рівного. 25 червня хресна хода з іконою до якої молився Преподобний Амфілохій Почаївській подолала відстань у 40 кілометрів.
Завершиться хресна хода 28 червня у селі Онишківці на Скиту Святої праведної Анни, де постійно перебуває Чудотворна ікона.
Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...