Відеоспостереження в "Охорона-Київ"

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÐÑдеоÑпоÑÑеÑÐµÐ¶ÐµÐ½Ð½Ñ Ð² "ÐÑоÑона-ÐиÑв"
ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÐÑдеоÑпоÑÑеÑÐµÐ¶ÐµÐ½Ð½Ñ Ð² "ÐÑоÑона-ÐиÑв"

Система відеоспостереження на сьогоднішній день отримала дуже велике поширення: офіси, заводи, склади, квартири. Ця система є невід'ємною частиною безпеки. Сучасний ринок пропонує багато електронних пристроїв, які відповідають вимогам майже кожного споживача.

Якщо дбаєте про безпеку своїх близьких або потрібен повний контроль за своїм складом, заводом, офісом, підприємством − Відеоспостереження в "Охорона-Київ" це те, що потрібне саме Вам. Сьогодні системи відеоспостереження вважаються найбільш поширеним способом забезпечити будь-який об'єкт. Це важлива ланка в забезпеченні безпеки.

Як це працює? Завдяки датчикам руху фіксують активність в приміщенні і транслюють відео-картину. Відеокамери дають можливість одночасного контролю декількох зон на одному об'єкті.

Головні складові охоронної системи:

  • відеокамери;
  • канали передачі відеосигналу;
  • пристрої, що фіксують відеосигнали і зберігають його на носій.

Основна мета такої охорони полягає в тому, щоб представити повну і детальну інформацію щодо обстановки на об'єкті. Дані системи дозволяють попередити або зупинити злочин. Дуже зручно використовувати відеоспостереження для вуличного контролю стоянки, парковки, кафе.

Для кожного об'єкта проектують індивідуальну систему охорони, яка відповідає вимогам та побажанням замовника. Залежно від специфіки об’єкту використовують провідні, бездротові, аналогові, цифрові системи відео-охорони.

Усі системи відеоспостереження забезпечені інноваційною технікою, яка відповідає міжнародним стандартам.

Влаштувати таку систему самостійно, не маючи досвід, не можливо. Краще звернутися до висококваліфікованих робітників. Які допоможуть уникнути складнощів з вибором найбільш оптимального обладнення для вашого об'єкта. Підкажуть всі тонкощі системи, як все організувати найкращим чином та нададуть усі гарантії щодо її використання.

Окрім виконання системою охоронних функцій, використання відео-охорони дуже зручне, якщо вам необхідно контролювати виконання працівниками своїх обов'язків, та дотримання ними робочого розпорядку. Ви завжди зможете бути в курсі чим займаються співробітники під час вашої відсутності. Наявність відеокамер дуже дисциплінує.

Можливості системи відеоспостереження:

  • сучасні методи;
  • детектор руху;
  • зручна і проста робота з відеоархівом;
  • збереження даних на різних відеоформатах;
  • автономний режим роботи;
  • дистанційний доступ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі