09:51, 20 червня 2019 р.
Надійне джерело
Укотре з Рівнеазоту та аеропорту стягують заборговану зарплату
Державні виконавці Рівненської юстиції продовжують роботу в рамках кампанії з примусового стягнення заборгованості з виплати заробітної плати та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами.
Так за минулий тиждень (з 7 по 14 червня) державні виконавці Рівненського міського відділу ДВС в рахунок погашення заборгованості по заробітній платі з ПрАТ «Рівнеазот» стягнули 812 940 гривень боргу по 29 виконавчих документах. Також повернули заборговане своїм працівникам й рівненські жеки. Зокрема, з ЖКП «Покровське» стягнули 225 626 гривень по 37 виконавчих документах та з ЖКП «Перспективне» – 20 214 грн по одному виконавчому документі.
Гарні результати роботи продемонстрували й державні виконавці Рівненського районного відділу ДВС. Вони стягнули борг із виплати заробітної плати з ОКП «Міжнародний аеропорт Рівне» у розмірі 223 300 гривень. Кошти отримали 82 громадян.
Загалом від початку 2019 року державні виконавці Рівненської юстиції стягнули більше 17 мільйонів гривень боргу з виплати заробітної плати. Утім станом на 14 червня десять підприємств в області ще продовжують боргувати своїм працівникам більш як 22 мільйони гривень.
ГТУ юстиції в Рівненській області
Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:33
Вчора
Оголошення
live comments feed...