• Головна
  • Невідомий пограбував АЗС на Рівненщині
13:47, 12 червня 2019 р.
Надійне джерело

Невідомий пограбував АЗС на Рівненщині

Невідомий пограбував АЗС на Рівненщині

Повідомлення про злочин на автозаправній станції у селі Головниця, Корецького району надійшло до поліції сьогодні, 12 червня, о 3:40.

Встановлено, що невідомий чоловік у балаклаві забіг до магазину, та, погрожуючи предметом, зовні схожим на пістолет, почав вимагати гроші в оператора заправки.

Молодик віддав нападнику все, що було у касі, а це — 22 тисячі гривень. Зловмисник втік, а оператор зателефонував керівниці АЗС, яка повідомила до поліції.

За цим фактом триває досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за частиною 3 статті 187 Кримінального кодексу України.

Особовий склад Корецького відділення поліції та оперативники області проводять розшукові заходи з метою встановлення особи та місцезнаходження зловмисника. Відомо, що чоловік від’їжджав на велосипеді. На вигляд він високого зросту, худорлявої тілобудови. Був одягнений у темно синю куртку.

Відділ комунікації поліції Рівненської області

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пограбування #АЗС #заправка #напад #гроші
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...