![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
11:09, 12 червня 2019 р.
Надійне джерело
Роботодавці Рівненської області спрямували на соціальні потреби майже 2 мільярда гривень
![Роботодавці Рівненської області спрямували на соціальні потреби май... Роботодавці Рівненської області спрямували на соціальні потреби майже 2 мільярда гривень](/dist-assets/images/cap.jpg)
Протягом січня-травня 2019 року роботодавці Рівненської області забезпечили надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у сумі 1,96 мільярда гривень. Таким чином надходження ЄСВ перевищують рівень минулого року на 21 відсоток, або на 339,4 мільйони гривень.
У фіскальній службі області зазначають, що контроль за дотриманням податкового законодавства з реалізації державної політики в адмініструванні єдиного внеску для забезпечення своєчасного здійснення пенсійних виплат і соціальної допомоги є одним із пріоритетних напрямків діяльності відомства.
«Тільки легальна праця відповідає інтересам найманого робітника і держави. Адже нараховані і сплачені податки та єдиний внесок надходять для виплат пенсіонерам, на виконання соціально-економічних програм та вирішення інших важливих життєвих питань. Працюючи за цим пріоритетом, фіскальна служба постійно надає консультаційну підтримку керівникам органів місцевого самоврядування, насамперед ОТГ, в питаннях залучення до оподаткування суб’єктів підприємництва, створенні робочих місць, у розвитку бізнесу та місцевої інфраструктури. При цьому ініціатива влади, громади та бізнесу має спільні завдання і цілі», - зауважив начальник ГУ ДФС у Рівненській області Дмитро Зайцев.
ГУ ДФС у Рівненській області
Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
00:38, 15 липня
10:51, 19 липня
4
11:25, 23 липня
13
13:07, 21 липня
19
live comments feed...