Рівненський авіаклуб: мрії про небо та польоти збуваються у Воронові

Людину здавна приваблювало небо і можливість літати. Ще міфічний Ікар, щоб урятуватися з острова Кріт мріяв злетіти, тоді геніальний майстер Дедал зробив для себе й сина крила, скріплені воском, і радив синові не підніматися при польоті занадто високо. Ікар не послухався й наблизився занадто близько до Сонця, промені якого розтопили віск, і Ікар потонув.

Вперше людина полетіла в небо наприкінці ХІХ-початку ХХ століття. Після цього польоти на літаках, а потім і стрибки з парашутом з літальних апаратів, швидко розвивалися і набули великої популярності у різних країнах, у тому числі й Україні.

Рівненський авіаційно-спортивний клуб Товариства сприяння обороні України один з небагатьох клубів в Україні, який готує спортсменів і єдиний у всьому західному регіоні, де збереглися повноцінні парашутна і планерна ланки. Це один з трьох планерних клубів України, де відбуваються регулярні планерні польоти та чемпіонати країни.

Нещодавно на аеродром у Воронові завітав зірковий гість - відомий мандрівник та ведучий тревел-шоу «Світ навиворіт» Дмитро Комаров.

"Велику справу робить Дмитро Комаров - популяризує малу авіацію нашої країни. Завітав до Рівненського авіаспортклубу. Поговорили про планерний спорт. Адже наш клуб має кращу планерну школу. Запрошуємо всіх до нас на навчання", - розповідає директор Рівненського авіаційно-спортивного клубу ТСОУ Олексій Кособуцький.

Авіаклуб відкритий не тільки для професійних спортсменів, які виступають на різноманітних змаганнях та чемпіонатах, а й для аматорів – тих, хто бажає перевірити себе на сміливість. Тут відчайдухи можуть стрибнути з парашутом, пройшовши обов’язковий курс підготовки парашутистів під керівництвом досвідчених інструкторів авіаклубу.

Самі стрибки відбуваються на базі рівненського авіаклубу поблизу села Воронів Гощанського району. Аеродром «Воронів» розташований за 33 кілометри від обласного центру. Там є все необхідне: планери та літаки, територія, що охороняється і, найголовніше, - інструктори перевірені роками, які допоможуть втілити мрію про політ у життя.

Стрибки з парашутом бувають різних видів:

ТАНДЕМ СТРИБОК - це найбезпечніший спосіб здійснити парашутний стрибок. Під час стрибка Ви будете в одній підвісній системі у парі з досвідченим інструктором. Після відділення від літака Ви матимете близько хвилини часу, щоб відчути драйв у вільному падінні. А після розкриття парашуту — вдосталь насолодитеся околицями, повільно знижуючись під крилом парашуту.

САМОСТІЙНИЙ СТРИБОК З ПАРАШУТОМ - такий стрибок здійснюється з десантним парашутом. Вільне падіння майже відсутнє. Через 3 секунди після стрибка спеціальний прилад сам введе парашут в дію. Проте перед тим, як насолодитися спуском під білосніжним куполом з приголомшливою дозою адреналіну, Вам доведеться самостійно зробити крок у безодню з відкритих дверей літака на висоті 1000 м.

Всі вищезгадані стрибки належать до так званих навчальних стрибків, які здійснюють «першоразники» - люди, які вперше випробувати власну витримку.

Якщо стрибок з парашутом для Вас надто сміливо, є менш адреналіновий вид дозвілля, але неймовірно захопливий – політ на планері. З кабіни невеличкого літака можна побачити височінь, майже доторкнутися до хмар або ж відчути себе частиною великого залізного птаха-планера, який кружляє в блакитних небесах.

Цікавлять польоти на планері не тільки жителів області, а й інших куточків України. Приїжджають до Воронова прихильники планерних польотів з Харкова та Запоріжжя. А навчитися керувати планерним літаком можна всього за два тижні.

Після стрибка з парашутом або польоту на планері, ви зможете сповна відпочити на території аеродрому. Там є житлове містечко з фруктовими садами та інфраструктурою для відпочинку, де можна приємно провести час далеко від задушливої міської метушні.

Також на аеродромі працює затишне кафе, де можна смачно поїсти після занять. А для охочих лишитися на ночівлю є готель з душовими кімнатами та туалетами, зручний паркінг, місця під кемпінг і намети. У холодну пору року всі приміщення опалюються.

Рівненський аеродром «Воронів» чекає гостей, яким надасть широкий спектр послуг:

Ознайомчі стрибки з парашутом:

Стрибок з парашутом у тандемі з інструктором з висоти 3000 м.: 3950 грн.

Самостійний стрибок парашутом з висоти 1000 м.: 1350 грн.

Відеозйомка стрибка у тандемі з інструктором: 1200 грн.

Відеозйомка самостійного стрибка (1 чол.): 100 грн.

Ознайомчі польоти:

Ознайомчий політ на планері в екіпажі з інструктором:

тривалістю 10 хв.: 1200 грн.

тривалістю 20 хв.: 2000 грн.

Ознайомчий політ на літаку в екіпажі з пілотом (до 3-х пасажирів):

тривалістю 10 хв.: 1500 грн.

тривалістю 20 хв.: 2450 грн.

тривалістю 30 хв.: 3500 грн.

тривалістю 60 хв.: 6500 грн.

Контакти: (068) 104 10 10; (068) 104 10 20 www.rask.rv.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію