![](https://s.0362.ua/section/logo/upload/pers/42/logo.png?20240727)
14:52, 4 червня 2019 р.
Надійне джерело
Команда депутатів з футзалу перемогла на спартакіаді харків'ян та вінничан
![Команда депутатів з футзалу перемогла на спартакіаді харків'ян та в... Команда депутатів з футзалу перемогла на спартакіаді харків'ян та вінничан](/dist-assets/images/cap.jpg)
Першого дня змагань на Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів усіх рівнів, що проходить у Чорноморську Одеської області, потішили позитивним результатом футзалісти Рівненської області.
Спочатку наша команда перемогла харків’ян 4:0 (відзначилися Григорій Крупенко, Сергій Вишневський, Олексій Берташ та Юрій), а згодом взяли гору над колегами з Вінниці 3:1 (голи забили Сергій Вишневський - двічі та Григорій Крупенко). Тим самим, рівняни достроково вийшли до наступного етапу змагань.
Фото зі сторінки депутата обласної ради Миколи Драганчука
Читайте нас в Телеграмі:https://t.me/Rivne0362ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
00:38, 15 липня
10:51, 19 липня
4
11:25, 23 липня
13
13:07, 21 липня
19
live comments feed...