• Головна
  • У ДТП на Рівненщині загинули дві людини (ФОТО)
09:37, 29 травня 2019 р.
Надійне джерело

У ДТП на Рівненщині загинули дві людини (ФОТО)

У ДТП на Рівненщині загинули дві людини (ФОТО)

Вчора, 28 травня, близько 17 години на автодорозі «Київ-Ковель-Ягодин» поблизу села Іванівка Сарненського району сталася ДТП. У результаті зіткнення мікроавтобуса «Renault Trafic» та вантажівки «ТАТА» загинули обоє керманичів автомобілів.

Як повідомляє відділ комунікації поліції в Рівненській області, водій мікроавтобуса, 62-річний житель Вараша, раптово виїхав на смугу зустрічного руху та зіткнувся вантажівкою. За кермом останньої був 53-річний мешканець с. Топілля Млинівського району. Водії загинули на місці пригоди. На щастя, пасажирів у салонах автомоблів не було.

Деблоковували тіла загиблих місцеві рятувальники. Також вони змили паливно-мастильні матеріали з проїжджої частини дороги, аби запобігти пожежі, про це повідомляє ГУ ДСНС України в Рівненській області. Поліцейські в той час регулювали рух інших автівок.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілих, слідчі слідчого управління ГУНП в Рівненській області відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статі 286 Кримінального кодексу України.

Наразі транспортні засоби перебувають на території Сарненського відділу поліції.

Фото відділу комінікації поліції Рівненської області та ГУ ДСНС України в Рівненській області.

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДТП #аварія #водій #загибель #мікроавтобус #вантажівка #Renault Trafic #ТАТА
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...