У Рівному успішно провели дві складні операції (ФОТО)

У Рівному успішно провели дві складні операції , Самчук Ірина

Нещодавно в ортопедо-травматологічному відділенні обласної дитячої лікарні було проведено два складних оперативних втручання під керівництвом провідного спеціаліста Інституту ортопедії та травматології НАМН України доктора меднаук Віктора Філіпчука. Про це повідомляє Газета "Медичний вісник+".

В операціях з приводу артрогрипозу та спинномозкової кили у дітей взяли участь всі фахівці відділення – частина стояли за операційним столом, частина спостерігали за проведенням втручання.

– Адміністрація закладу та колектив нашого відділення вдячні Віктору Васильовичу за тісну і багаторічну співпрацю, – каже завідувач ортопедо-травматологічного відділення Ігор Яковець. – Адже він, будучи куратором Рівненської області з дитячої ортопедії, приїздить до нас уже не перший рік. Проводить найбільш складні оперативні втручання, постійно надає консультації. У нас гарні, дружні відносини, і мені приємно, що наша співпраця триває роками.

Не менш задоволеним є й куратор області. Він завжди високо оцінює роботу колективу обласної дитячої лікарні й ортопедо-травматологічного відділення зокрема. Наприклад, цього разу Віктор Філіпчук особливо відзначив професійність заступника головного лікаря з медичної частини, анестезіолога Любові Філик, яка проводила знечулення під час оперативних втручань.

Неля ЗАБОЛОТНА

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

медицина операція успішно діти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі