На Рівненщині випускатиметься зі школи понад 7,6 тисяч одинадцятикласників та 13,7 тисяч дев’ятикласників

На Рівненщині випускатиметься зі школи понад 7,6 тисяч одинадцятикласників та 13,7 тисяч дев’ятикласників, Степан Молчан

На Рівненщинівипускатиметьсязішколипонад7,6 тисячодинадцятикласників та 13,7 тисячдев’ятикласників. В обласномуцентріатестатиотримаютьблизько 1,1 тисячодинадцятикласників та 2,250 дев’ятикласників.

Вищінавчальнізакладипідготувалипонад 12,2 тисячфахівцівзокремабакалаврів та магістрівЗагальнакількістьвипуску 2019 року в професійних (професійно-технічних) закладах становитимепонад 4,2 тисячіучнів.

Торік, 11-й класзакінчилиблизько 7,6 тисячодинадцятикласників, 13,1 тисячдев’ятикласників

До кінцятравняучні 4-х та 9-х складатимуть ДПА, а учні 11-х класів та учні ПТНЗ складатимуть ЗНО. Основнасесіязовнішньогонезалежногооцінюванняпочнеться 21 травнятестуванняміз математики і завершиться 13 червнятестуваннямізхімії

Кількістьзолотих та срібних медалей стане відомопісляпроведення ЗНО та підсумковихатестацій у старших класахшкілРівненщини.

Зазначимощорішенняпро дату завершеннянавчаннязалишається за керівництвомшколиМіністерствоосвіти і науки зазначаєщо літніканікулиповинніпочатисяне пізніше 31 травня, ановийнавчальнийрікв перший робочий день вересня. До речі, в 2019 роцінавчальнийрікмаєрозпочатисявересня.

Прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА

Фото ілюстративне

Читайте нас в Телеграмі:https://t.me/Rivne0362ua 

Рівненщина випускники школа ВНЗ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі