• Головна
  • Експлуатацію небезпечного обладнання у ТОВ «Р.В.МЕТАЛ СЕРВІС» зупинили
09:07, 24 квітня 2019 р.
Надійне джерело

Експлуатацію небезпечного обладнання у ТОВ «Р.В.МЕТАЛ СЕРВІС» зупинили

Експлуатацію небезпечного обладнання у ТОВ «Р.В.МЕТАЛ СЕРВІС» зупинили

Планову перевірку дотримання вимог охорони праці та промислової безпеки в ТОВ «Р.В.МЕТАЛ_СЕРВІС» здійснили фахівці Управління Держпраці у Рівненській області. Інспектори перевірили 7 виробничих об’єктів, виявили 60 порушень. Для усунення виявлених порушень директору виданий відповідний припис.4 порушення створювали загрозу життю працюючих. Зокрема, допущена небезпека настання нещасного випадку при експлуатації гільйотинних ножиць, в яких було відсутнє захисне огородження ножів та був несправний блокувальний пристрій. Також допущена експлуатація стрічкової пилки EVERISING з виведеним з ладу блокувальним пристроєм, передбаченим заводом виготовлювачем для зупинки руху пилки у разі зняття захисного огородження рухомих частин. Директора підприємства попередили про необхідність негайної зупинки цього обладнання та ще 22–ох зварювальних апаратів, кутових шліфувальних машинок, електродриля.

На підставі акту перевірки та наказу директора по ТОВ «Р.В.МЕТАЛ СЕРВІС» роботу технологічного устаткування та електричного інструменту було тимчасово призупинено.

Згідно із ст. 188-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення за невиконання законних вимог органів спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з нагляду за охороною праці, а саме не виконання припису №54п/06-03 від 16.12.2016 на директора складено протокол та притягнуто до адміністративної відповідальності. За невиконання своїх посадових обов’язків притягнуто до адміністративної відповідальності й головного механіка підприємства, - повідомляє прес-служба управління Держпраці у Рівненській області.

Читайте нас в Телеграмі:https://t.me/Rivne0362ua 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Держпраці #інспекція #об'єкти #обладнання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...