20:30, 18 квітня 2019 р.
Надійне джерело

Гороскоп на 19 квітня

Гороскоп на 19 квітня

Овен

У цей день Овнам доведеться орієнтуватися на навколишнє середовище, на поведінку своїх клієнтів, агентів, партнерів. Це прекрасний день для активної співпраці, якщо вона не ускладнена особистим, правовим або професійним конфліктом. Не варто укладати в цей день договір з тими, з ким ви свідомо перебуваєте в напружених відносинах. Активні роз'їзди і комунікації краще не відкладати до вечора.

Телець

У цей день Тільцям важливо бездоганно виконувати свої посадові обов'язки, дотримуватися професійної етики та етикету. Важлива коректність в спілкуванні з клієнтами, колегами, підлеглими, персоналом. Можливі обмеження в роботі, часі або виборі, тести на знання правил або прав. Не завадить додаткова організованість і педантичність в косметичних, стоматологічних, ветеринарних процедурах

Близнюки

Для Близнюків це приємний день, якщо не шукати пригод і не порушувати встановлені правила. Імовірність проблем вища, якщо ви займаєтеся непересічними питаннями - ризикуєте, а також несете відповідальність. В цьому випадку не виключені зіткнення не тільки з офіційними особами, а й з друзями. Причиною любовних бар'єрів і непорозумінь може стати мезальянс.

Рак

Сьогодні зірки радять Ракам скрупульозно слідувати етикету і правилам ввічливості, дотримуйтеся чужих інтересів нарівні зі своїми власними. Бажано діяти таким чином не тільки в соціумі чи в офіційній службовій обстановці, але і вдома, в сім'ї. Лише в цьому випадку ви будете вправі вимагати аналогічного дотримання всіх правил від оточуючих, зможете розраховувати на поступки і компроміси

Лев

Леви можуть вибрати цей день для спілкування чи роз'їздів. Зірки радять бути більш організованим та не розкидатися ресурсами і часом .Варто надати перевагу цільовим візитам, а не випадковим контактам. Це допоможе вам вкластися в графік, залишитися в рамках етикету, а також конструктивно вирішити конфлікт з колегою, клієнтом, начальником чи інстанцією.

Діва

Сьогодні зірки радять Дівам проявити більше відповідальності в матеріальних справах і в партнерстві. Вітаються принципи рівноваги інтересів, розумної економії, а також пріоритетності. Варто бути обережними, змінюючи старий план, наприклад, графік погашення боргу. Краще пожертвувати особистими примхами, якщо не куплено щось важливе в будинок. Небажано купувати одяг, подарунки та прикраси.

Терези

Сьогодні Терезам важливо не вийти за рамки дозволеного і залишитися в межах своїх повноважень. Імпровізація доречна лише в деталях. Не варто ігнорувати партнерський і професійний обов'язок, сімейні обов'язки, об'єктивні обмеження. Одночасно, варто проявити якості, які вам приписує популярна астрологія: дипломатичність, готовність захищати рівновагу інтересів і йти на компроміс.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам важливо враховувати чужі права і інтереси нарівні зі своїми. Зірки підказують, що це буде не тільки нескладно, але і корисно: ви зможете попрактикуватися в дотриманні правил поведінки, отримати досвід або напрацювати зв'язки. Можливо, вам вдасться знайти альтернативу, знайти обхідний шлях для вирішення старого конфлікту. У безвихідній ситуації не варто доводити до загострення відносин.

Стрілець

Цей день Стрільці можуть цілком присвятити спілкуванню з людьми: налагодження партнерських зв'язків, розвитку співпраці. Добре взяти участь в зборах, корпоративному заході. Зірки підказують, що обстановка не в усьому буде ідеальною і вам доведеться рахуватися з деякими обмеженнями. Наприклад, з лімітом часу або довіри, з віковим, професійним, соціальним або фінансовим цензом.

Козеріг

Сьогодні Козерогам корисно поглянути на себе з боку, наприклад, очима партнера або начальства. Важливо залишатися в рамках правил та закону. Головними можуть стати організаційні, кар'єрні або фінансові питання. Не виключений сплеск давньої особистої неприязні або професійного суперництва. Кращий спосіб повернути діалог в мирне русло - запропонувати конструктивну альтернативу.

Водолій

Сьогодні привернути увага Водоліїв може юридичний, соціальний або професійний нюанс. Також може виявитися цікавим питання, пов'язане з подорожжю, міжнародними зв'язками, навчанням або стажуванням за кордоном. Щоб прийняти вірне рішення, необхідно врахувати не тільки привабливі зовнішні бонуси, а й неминучі «підводні камені» ситуації. Наприклад, культурні бар'єри або правові обмеження.

Риби

У цей день Рибам краще не порушувати норми, закони, інструкції, а також загальноприйнятий етикет. Не варто братися за справи, в яких ви не захищені юридично, або залишає бажати кращого ваша професійна компетенція. Будь-які починання сьогодні сумнівні. Бажано утриматися від прийняття фінансових і податкових рішень. Не варто вибирати посередника або банк, відкривати вклад, робити інвестиції

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Гороскоп #19 квітня #Овен #Телець #Близнюки #Рак #Лев #Діва #Терези #Скорпіон #Стрілець #Козеріг #Водолій #Риби
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...