• Головна
  • На Острожчині на одну вакансію претендує 10 безробітних
11:45, 9 квітня 2019 р.
Надійне джерело

На Острожчині на одну вакансію претендує 10 безробітних

На Острожчині на одну вакансію претендує 10 безробітних

На Острожчині станом на 01 квітня 2019 року на одну вакансію претендувало 10 безробітних, а станом на початок нинішнього року ця цифра становила 14 осіб. Зменшення чисельності претендентів відбулося за рахунок зростання кількості вакансій, поданих роботодавцями протягом звітного періоду до Острозької міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості. У порівнянні з І кварталом 2018 року ріст склав + 5,8%. Це означає, що знизився і дисбаланс між попитом та пропозицією на ринку праці.

А всього послугами Острозької МРФ у першому кварталі року скористалося понад 630 безробітних жителів міста Острога та Острозького району.

За цей час працевлаштовано майже 220 осіб, 65% від усієї кількості знайшли роботу за допомогою служби зайнятості оперативно  до набуття статусу безробітного. Більше третини  усіх працевлаштованих – це особи, які потребують додаткового захисту і не можуть на рівних конкурувати на ринку праці.

13 безробітних у І кварталі нинішнього року працевлаштовані до роботодавців з компенсацією витрат у розмірі єдиного  внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, а 1 особа – у пріоритетних видах економічної діяльності.

Професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації за цей період проходили 114 безробітних, що на рівні І кварталу 2018 року.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 42 особи.

Всього активними формами зайнятості з початку року було охоплено 31 % безробітних.

Станом на 01 квітня 2019 року на обліку в міськрайонній філії перебувало понад 450 безробітних. 50,7 % від цієї кількості складають жінки, 31,6% - молодь у віці до 35 років, 51,5% - особи, які потребують додаткового соціального захисту, 67,1% - особи, які проживають у сільській місцевості.

Станом на початок місяця кількість отримувачів допомоги по безробіттю становила 78,5% від усієї кількості безробітних. Середній розмір допомоги склав 2397 грн. (у березні 2018 року – 1894 грн.).

Острозька міськрайонна філія Рівненського обласного центру зайнятості

Читайте нас в Телеграмі:https://t.me/Rivne0362ua 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Острозький район #вакансія #безробітні
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...