• Головна
  • Ремонтна кампанія блоку №2 на рівненській "атомці" доходить до екватора
10:18, 4 квітня 2019 р.
Надійне джерело

Ремонтна кампанія блоку №2 на рівненській "атомці" доходить до екватора

Ремонтна кампанія блоку №2 на рівненській "атомці" доходить до екватора

На енергоблоці №2 Рівненської АЕС (ВВЕР-440) продовжується капітальний планово-попереджувальний ремонт (ППР), що розрахований на 63 календарні доби та наближається до свого екватора. Серед низки регламентних робіт персоналом енергоремонтного підрозділу РАЕС виконується ремонт електротехнічного устаткування.

За словами Олександра Покідова, заступника головного інженера енергоремонтного підрозділу з ремонту електротехнічного устаткування РАЕС, підчас ППР 2019 року виконується значний обсяг робіт. Здійснюється середній ремонт турбогенераторів ТГ-3 та ТГ-4, на ТГ-4 –ремонт ротора з заміною контактного кільця та перевірка стану заклиновки обмотки статора генератора. Станом на поточну добу триває збирання обладнання.

Персоналом дільниці з ремонту комплектних розподільчих пристроїв ЦРЕУ виконано ремонт лінійного обладнання повітряних ліній (ПЛ) 330 кВ «РАЕС – Грабів», «РАЕС – Рівне»: вимикачів, роз’єднувачів, високочастотних загороджувачів. На даний час в капітальному ремонті знаходяться вимикачі В-40, В-42.

Крім того, в межах головної схеми видачі потужності РАЕС продовжується поточний ремонт силових трансформаторів та трансформаторів власних потреб, що знаходяться на пристанційному вузлі енергоблоку №2. У встановлені терміни виконано ремонт резервного трансформатора власних потреб 6ТР та магістралі резервного живлення споживачів 6 кВ енергоблоку №2.

Олександр Покідов коментує: «Роботи на магістралях резервного живлення раніше проводилися у міжремонтний період. Тепер, у зв’язку з підготовкою роботи підприємства в умовах нового ринку електроенергії, для підвищення надійності живлення споживачів, виконуємо ремонт в рамках ППР на зупиненому енергоблоці».

Виконано ремонт двох каналів системи безпеки:2СБ-2, 2СБ-3. На 2СБ-2 персоналом дільниці з ремонту турбогенераторів і дизельгенераторів цеху з ремонту електротехнічного устаткування проведено капітальний ремонт генератора ДГ-22. На завершальній стадії знаходиться капітальний ремонт трьох електродвигунів головних циркуляційних насосів 2ГЦН-4,5,6.

«Загалом роботи проводяться кваліфікованим персоналом, у встановлені терміни та у повному обсязі. Якісно виконаний ремонт є запорукою безперебійного функціонування електротехнічного устаткування та безпечної експлуатації усього комплексу обладнання АЕС в цілому, забезпечення генерації електричної та виробітку теплової енергії, її подальшої видачі у мережу» – підсумовує Олександр Покідов, - повідомляє прес-служба РАЕС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#РАЕС #ремонт #Покідов
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...