• Головна
  • У друкованих ЗМІ Рівненщини опубліковані матеріали «Ми голосуємо за Юлію Тимошенко» за участі посадовців
18:35, 28 березня 2019 р.
Надійне джерело

У друкованих ЗМІ Рівненщини опубліковані матеріали «Ми голосуємо за Юлію Тимошенко» за участі посадовців

У друкованих ЗМІ Рівненщини опубліковані матеріали «Ми голосуємо за Юлію Тимошенко» за участі посадовців

У березневих випусках місцевих друкованих видань розміщені публікації «Ми голосуємо за Юлію Тимошенко» із закликом віддати голос за кандидатку на пост Президента Юлію Тимошенко за участі представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Громадянська мережа ОПОРА виявила публікації у 6 регіональних виданнях:

«Новини Костопільщини» (№12 від 23 березня 2019 року) матеріал «Я голосую за Юлію Тимошенко»

«Дубровицький вісник» (№12 від 22 березня 2019 року) матеріал «Ми голосуємо за Юлію Тимошенко»

«Новини Рокитнівщини» (№12 від 21 березня 2019 року) матеріал «Ми голосуємо за Тимошенко!»

«Полісся» (№11 від 21 березня 2019 року) матеріал «Ми голосуємо за Юлію Тимошенко!»

«Володимирецький вісник» (№13 від 21 березня 2019 року) матеріал «Ми голосуємо за Юлію Тимошенко!»

«Дзеркало плюс» (№12 від 21 березня 2019 року) матеріал «Ми голосуємо за Юлію Тимошенко!»

У газеті «Новини Костопільщини» опубліковані коментарі голови Костопільської районної ради Сергія Ткачука та голови Яполотської сільської ради Костопільського району Марії Комар.

У друкованих ЗМІ Рівненщини опубліковані матеріали «Ми голосуємо за Юлію Тимошенко» за участі посадовців , фото-1

У регіональному виданні «Новини Рокитнівщини» розміщено коментарі заступниці голови Рокитнівської районної ради Світлани Пахнюк та голови Березнівської сільської ради Микола Баланович. Матеріал опублікований у розділі «Вибори – 2019» та має позначку  «Політична реклама».

У друкованих ЗМІ Рівненщини опубліковані матеріали «Ми голосуємо за Юлію Тимошенко» за участі посадовців , фото-2

У сімейному тижневику «Дзеркало плюс» опублікований коментар секретарки Здолбунівської міської ради Валентини Капітули. Матеріал має позначку «Політична реклама.

У друкованих ЗМІ Рівненщини опубліковані матеріали «Ми голосуємо за Юлію Тимошенко» за участі посадовців , фото-3

У газеті «Володимирецький вісник» розміщений коментар голови Володимирецької районної ради Василя Ковенько. Матеріал опублікований у розділі «Політична реклама».

У друкованих ЗМІ Рівненщини опубліковані матеріали «Ми голосуємо за Юлію Тимошенко» за участі посадовців , фото-4

«Дубровицький вісник» опублікував матеріал за участі члена дільничної виборчої комісії №560274 Олександра Сало. Матеріал розміщений у розділі «Вибори-2019», також зазначено «Друкується на правах виборчої реклами на умовах угоди за №4 від 15.03.2019 року».

У друкованих ЗМІ Рівненщини опубліковані матеріали «Ми голосуємо за Юлію Тимошенко» за участі посадовців , фото-5

Голова виборчої комісії Микола Дячок у коментарі для ОПОРИ пояснив: «Він раніше був у штабі Тимошенко. Його використали ще з колишніх матеріалів. Я вам кажу чесно так, як є. Ми вже напишемо спростування».

Відповідно до ч. 1 ст. 64 Закону України «Про вибори Президента України» участь у передвиборній агітації забороняється: органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам і судам, їх посадовим і службовим особам у робочий час (крім випадків, коли відповідна особа є кандидатом на пост Президента України); членам виборчих комісій під час виконання обов’язків членів виборчих комісій на строк здійснення повноважень.

Згідно з п. 4 ч. 4 ст. 4 Закону рівність прав і умов участі у виборчому процесі забезпечується  рівним та неупередженим ставленням органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, їх службових та посадових осіб до кандидатів на пост Президента України.

«П’ять із шести матеріалів мають позначку «Політична реклама», тобто публікація розміщена на спеціально проплаченій для цього площі. Відповідно, можна говорити про порушення рівного відношення представників влади до різних кандидатів у Президенти. Тому, вкотре наголошую, що посадовці мають бути неупередженими у ставленні до усіх кандидатів», – координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Рівненській області Михайло Балик.

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямовано на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Із жовтня 2018 року Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за виборами Президента. З моменту офіційного старту виборчої кампанії до спостереження залучено 204 спостерігачі по всій країні. А 31 березня 2019 року та в разі проведення другого туру до них долучаться ще понад 1 500 спостерігачів. Вони також здійснюватимуть паралельний підрахунок голосів (PVT – parallel vote tabulation) з метою отримання результатів виборів, набагато швидших за офіційні та точніших за екзит-поли. Крім того, ми моніторимо використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, навчаємо правоохоронні органи щодо особливостей виборчого процесу, запустили мережу громадських омбудсменів із захисту виборчих прав громадян, оцінили виконання Україною рекомендацій міжнародних місій щодо виборчої реформи та займаємося просвітою виборців.

За коментарями звертайтеся:

Михайло Балик, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Рівненській області

тел.: 0938338345

e-mail: [email protected]

Олена Чудінович, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Рівненській області

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ОПОРА #вибори #вибори-2019 #вибори Президента України #політична агітація #Юлія Тимошенко
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...