• Збірна Рівненщина посіла друге місце на чемпіонаті з гирьового спорту
13:54, 26 березня 2019 р.
Надійне джерело

Збірна Рівненщина посіла друге місце на чемпіонаті з гирьового спорту

У спортивному залі дитячо-юнацької спортивної школи міста Дубно відбувся Відкритий чемпіонат Асоціації гирьового спорту України.
В змаганнях взяли участь 116 спортсменів з 12 областей (Київ, Дніпро, Херсон, Рівне, Львів, Хмельницький, Закарпаття, Тернопіль, Суми, Донецьк, Чернівці, Харків, Запоріжжя) та команда з Польщі. Спортсмени змагалися у двоборстві (ривок та поштовх), довгому циклі, естафеті, а також найбільш витривалі випробовували свої сили в напівмарафоні.
В загальнокомандному заліку третє місце посіла збірна команда Тернопільської області, команда Рівненської області стала срібним призером, команда Львівської області виборола золото.

Змагання були відбірковими до чемпіонату світу в Ірландії, який відбудеться в місті Дублін у травні 2019 року. Змагання відбудуться під егідою Всесвітньої федерації гирьового спорту,- повідомляє прес-служба Дубенської міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію