• Головна
  • На Рівненщині готуються до весняного призову в армію
13:33, 20 березня 2019 р.

На Рівненщині готуються до весняного призову в армію

На Рівненщині готуються до весняного призову в армію

В Рівненському об'єднаному міському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки з 01 березня 2019 року проводяться заходи по підготовці до проведення призову юнаків на строкову військову службу.
Президент України 30 січня 2019 року підписав указ про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році. В указі визначено на 2019 рік такі строки проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу: квітень - червень та жовтень - грудень. Кожному громадянину України, який призивається на строкову військову службу, згідно з діючим законодавством передбачена виплата грошової допомоги в розмірі двох прожиткових мінімумів (в 2018 році розмір грошової допомоги складав 3524 грн.). Ця допомога надається кожному призовнику в день призову на строкову військову службу. На час дії особливого періоду за кожним громадянином призваним на строкову військову службу на час проходження ним служби зберігається середньомісячна зарплатня та робоче місце за попереднім місцем роботи (тобто призовнику під час призову на строкову військову службу обов’язково не звільнятися з роботи, а представити роботодавцю відповідний документ з військового комісаріату про призов на строкову військову службу.

В свою чергу, згідно вимог діючого законодавства, роботодавцю заборонено звільняти з роботи громадян, які призвані на строкову військову службу. З початку введення особливого періоду та початку АТО (ООС) на територію проведення бойових дій військовослужбовці строкової військової служби не направляються.

Читайте нас в Телеграмі:https://t.me/Rivne0362ua 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Порошенко #призов #Рівненщина #строкова військова служба
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...